Видання щодо досягнень українських підприємств

Facebook Поділитись
Питання:

«Видання щодо досягнень українських підприємств»

Спрашивает: Андрій, підприємець

Відповідає експерт: Український союз промисловців і підприємців

Український союз промисловців і підприємців

Так, справді, розпочато підготовку ювілейного видання «Український союз промисловців і підприємців: 25 років задля вітчизняної економіки». Книга розкриє поступ найбільшої громадської організації ділової спільноти в Україні, розповість про визначні персоналії в сфері промисловості та підприємництва. Значний акцент робитиметься на досягненнях відомих вітчизняних компаній, впровадження ними інноваційних рішень, їх «рецептах» успіху тощо.

Книга надійде центральним та регіональним органам державного управління, іноземним посольствам та представництвам, міжнародній спільноті, фахівцям та громадськості, а також буде презентована на міжнародних виставках, семінарах, круглих столах, що постійно проводяться УСПП, надійде до національних та академічних бібліотек, керівників засобів масової інформації. Урочисту її презентацію планується провести у лютому 2017 року.

Підтримати ініціативу УСПП та взяти участь у національному видавничому проекті може кожен бажаючий. Окрім того, є можливість виступити в якості спонсора чи генерального спонсора видання.

Спонсор отримує розміщення інформації об’ємом 5 сторінок про організацію, 10 екземплярів книги, персональну подяку від редакції та зазначення його імені в кожному примірнику книги. Генеральний спонсор, окрім зазначеного, матиме більшу присутність у виданні та вже 20 екземплярів видання.

Більш детальну інформацію щодо підготовки ювілейної книги можна дізнатися, зв’язавшись з організаційним комітетом:

тел. (097) 781 10 64

е-mail: org-uspp@ukr.net (Сергій)