Нова індустріалізація України

Нова індустріалізація України
 Спонсоры

Нова індустріалізація – реальний шанс для України!

Розробники: експертна група під керівництвом Новицького В.С., віце-президента УСПП, члена Національного комітету з промислового розвитку, заслуженого працівника промисловості України, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Голови Державного комітету промислової політики (2000-2001), Міністра промислової політики України (2007-2010).

Ухвалено рішенням спільного розширеного засідання Антикризової ради громадських організацій України та правління УСПП 09.11.2018 р.

Запропонована стратегія запуску і відродження вітчизняного промислового комплексу на нових інноваційних підходах. Вона базується на осмисленні пошуків, помилок і досягнень протягом усього періоду розвитку промисловості в незалежній державі та на досвіді передових промислових країн світу. У ній викладаються підсумки виконаного системного синтезу заходів, які доцільно реалізувати на основі проектного підходу та інноваційних принципів, а також нова система інтеграції промисловості з наукою і фінансами, що здатні у відносно короткий період задіяти наявні можливості і вивести промисловість України на шлях сталого інноваційного розвитку.

Рецензенти:

Даниленко А.І, докт. економічних наук, професор, чл.кор. НАН України, радник дирекції Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України», лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Тернюк М.Е. – докт. технічних наук, професор, президент Міжнародної академії наук і інноваційних технологій, заслужений діяч науки і техніки України.

Нова індустріалізація України (скачати буклет, ~ 11Mb)