«Економічний розвиток» закликає об’єднатися для захисту життя громадян і цілісності України

Facebook Поділитись
«Економічний розвиток» закликає об’єднатися для захисту життя громадян і цілісності України

Об’єднання   «Економічний розвиток» закликає припинити політичну істерію, декларації, а, натомість, системно, з високою персональною відповідальністю об’єднатися навколо найважливішого завдання – захисту миру, безпеки, життя громадян України і її територіальної цілісності. Перемир’я підтвердило два очевидних факти:  Україна не воює з мирними громадянами, але жорстко протидіє і буде знищувати терористів і бойовиків, які сьогодні зі зброєю в руках забирають життя мирних громадян,  намагаються зруйнувати нашу державність, територіальну цілісність. Другий висновок: перемир’я підтвердило, що проти України задіяний        жорсткий сценарій війни ХХІ століття – з елементами диверсій, інформаційної кібервійни.  Щоб протидіяти такому натиску,  потрібна максимальна концентрація всіх наявних ресурсів: інтелектуальних, моральних,  кадрових і військових.

Дуже важливо зробити висновки щодо проведення антитерористичної операції. Її активну фазу відновлено,  але цього замало. Треба прямо  сказати – антитерористична операція, в тому форматі, у якому вона проводиться зараз,  не дасть потрібних результатів ні щодо захисту життя громадян,  ні щодо захисту територіальної цілісності України.  Потрібен новий формат, який потребує створити єдиний центр командування і  координації дій. Адже ми втрачаємо людей, зокрема і через  відсутність чіткої системи управління на території АТО. По-друге, необхідно чітко формувати  комплекс дій, які передбачають і військову, і соціальну частини, інформаційну протидію. Нам треба відновлювати довіру громадян до держави Україна на території  проведення АТО. І лише за умов реалізації цих кроків можна досягти результату. На це потрібні величезні зусилля і час.

Коли держава знаходиться по суті у стані війни, має принципове значення, щоб адекватно працювали всі системи державної влади, починаючи з парламенту, КМУ,  всієї вертикалі.  Потрібно усвідомити, що у нас зростають загрози  соціально-економічної системної кризи. Це питання не менш серйозне, ніж оборонний сектор і національна безпека. Показники підтверджують падіння економіки, зокрема, промисловості в Україні.  Важливо, щоб уряд разом з парламентом спромоглися не лише затверджувати фіскальні заходи, а й пропонували  способи активізації і підтримки промислової і підприємницької діяльності в Україні, захищали свій внутрішній ринок, особливо на тлі підписання угоди з ЄС. Адже сама по собі ця угода не творить дива. Асоціація з ЄС – це шанс формувати на українській землі сучасні європейські стандарти, і  наше домашнє  завдання –  реалізувати цей шанс. В умовах, коли держава знаходиться у стані війни, поглиблюється системна соціально-економічна криза,  група «Економічний розвиток» пропонує Верховній Раді України працювати без канікул, як цього вимагають інтереси держави!