Європейці мають припинити політику подвійних стандартів

Facebook Поділитись
Європейці мають припинити політику подвійних стандартів

Відбуваються безпрецедентно трагічні події, які зачіпають не лише Україну, наш схід, але все міжнародне співтовариство. Трагічна загибель пасажирів Боїнга 777  - ще одне підтвердження того, що протидія України агресії з боку Росії, є викликом не тільки нашій державі, а всій системі європейської та світової колективної безпеки. Ми звертаємося до наших європейських партнерів – припиніть діяти за подвійними стандартами, зрозумійте загрозу для світової цивілізації і об’єднайте зусилля, щоб не допустити повторення цих трагічних подій!

Дуже важливо, і об’єднання «Економічний розвиток» на цьому наполягає і підтримує постанову ВРУ про звернення до світового співтовариства щодо  консолідації зусиль і протидії міжнародному тероризму. Має принципове значення ефективність дій всієї системи влади в Україні. Як ніколи важливо припинити різноманітні політичні інтриги і зрозуміти, що держава знаходиться у дуже серйозній ситуації поглиблення соціально-економічної  кризи і загрози територіальній безпеці.

Як можна у цих умовах не мати затвердженого оборонного замовлення? Як можна на цей час не розуміти, що АТО вимагає нового формату, який передбачає більш високий рівень управління, координації дій, недопущення масштабної загибелі мирних громадян?

Дуже важливо, щоб працювали уряд і парламент над комплексним планом відновлення інфраструктури життєдіяльності на Донбасі. В протилежному випадку біженців зі сходу України побільшає до сотень тисяч, з відповідними наслідками! Уряд, замість формування програм розвитку внутрішнього ринку, підвищення ділової активності, формування умов співпраці на стикові Національний Банк-Верховна рада-Кабінет Міністрів, вирішення величезних проблем адаптації економіки України до умов ЗВТ з ЄС, мінімізації втрати ринків на Сході, займається черговими секвестрами. Між тим, наступний  етап ще більше поглибить кризу, знизить доходи громадян та погіршить якість їхнього життя.  Об’єднання «Економічний розвиток» закликає об’єднати зусилля і жорстко діяти для подолання цих кризових явищ.