Уряд має розробити план підтримки сходу країни

Facebook Поділитись
Уряд має розробити план підтримки сходу країни

Шановні народні депутати!

Об’єднання "Економічний розвиток" звертається до вашої відповідальності перед державою та українським народом!

Виходячи з поглиблення ризиків війни на сході, системно соціальної-економічної  кризи виникає ситуація, що Україна поступово перетворюється в полігон, де вирішується питання глобального протистояння між світовими гравцями. І в цих умовах спільні сконсолідовані дії Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів за підтримки суспільства є вирішальними. Нас дуже турбує те, що всі поступово входять в цинічну брудну спокусу чергових політичних сценаріїв. І в той же час не вирішуються ті питання, які є на стикові рішень законодавчої і виконавчої влади.

Принципово, особливо з врахуванням сьогоднішнього порядку денного, щоб народні депутати виходили не тільки з пріоритету загальнонаціональних інтересів, загальнодержавних інтересів по відношенню до поточної кон’юктури, але жорстко виконували регламент. Тому об’єднання Економічний розвиток вимагає  суворо дотримуватися статті №47 регламенту Верховної ради, яка передбачає персональне голосування кожного народного депутата по питаннях, які мають загальнодержавне загальнонаціональне значення. І, безумовно, в цілому, за питання порядку денного. І ми будемо діяти адекватно!

Має принципове значення і ми звертаємо увагу народних депутатів, питання обороноздатності держави. Ми не розуміємо, чому результати парламентських слухань «Обороноздатність України ХХІ століття» останні у порядку денному сьогоднішнього засідання?  Пропонуємо розглядати його як одне з першочергових, маючи на увазі системні проблеми оборонного сектору України. Дуже важливо не забувати про події на сході в контексті соціально-економічної проблематики. Уряду необхідно негайно зайнятися питаннями вивозу сільгосппродукції і формуванням чітких норм допомоги економіці, промисловості, підприємництву сходу країни. Через військові дії, вони сьогодні, фактично зруйнувані, немає перспектив економічного розвитку регіону.   

Національний банк повинен сьогодні, на наш погляд, виступити в особі голови правління і доповісти з питань девальвації гривні, від якої потерпає економіка і наші громадяни.

 Шановні народні депутати, об’єднання «Економічний розвиток»  закликає об’єднатися навколо питань, від яких залежить майбутнє нашої держави і українського народу.

Виступ народного депутатат, співголови об’єднання «Економічний розвиток» Анатолія Кінаха на засіданні ВРУ 12.08.2014