Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Калита Петро Якович

06.12.2013 18:12
Калита Петро Якович

Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, президент Української асоціації якості

Народився 1942 року у с. Адамівка, Оренбурзької області, Росія. Закінчив Київський механічний технікум та Українську академію сільського господарства. В 1968 році закінчив Вищі Всесоюзні курси зі стандартизації і якості, а у 1981 році – аспірантуру при ВНДІ стандартизації (Москва, Росія). В 1985 р. захистив дисертацію з проблем управління якістю за спеціальністю «Автоматизовані системи управління», кандидат технічних наук.

У 1994 р. обраний дійсним членом Російської академії з проблем якості, у 2002 р. – дійсним членом Української академії наук, у 2000 р. – дійсним членом Міжнародної гільдії професіоналів якості (МГПЯ) та президентом МГПЯ.

Почав свою трудову діяльність у 1960 році на Київському заводі «Маяк». Працював в Державному комітеті стандартів, Інституті побутового обслуговування Міністерства побутового обслуговування, був керівником групи, старшим науковим співробітником, завідувачем лабораторією, провідним науковим співробітником Інституту кібернетики Національної академії наук України. З 1991 р. по теперішній час – директор ТОВ “Міжгалузевий центр якості “ПРИРОСТ”. З 1989 р. по теперішній час є президентом Української асоціації якості на громадських засадах.

Є членом Генеральної асамблеї Європейської організації якості; почесним президентом Міжнародної гільдії професіоналів якості; президентом Клубів лідерів якості України та країн Центральної та Східної Європи (ЦСЄ), співголовою Центральної конкурсної комісії Українського національного конкурсу якості та головою Міжнародної конкурсної комісії Турніру з якості країн Центральної і Східної Європи, членом Міжнародного комітету з Корпоративної соціальної відповідальності; членом Громадської експертної ради з питань законодавства при Комітеті з промислової і регуляторної політики і підприємництва Верховної Ради України. З 1996 р. по теперішній час – голова комісії з питань якості, сертифікації і конкурентоспроможності УСПП, у 1998 році обраний членом правління УСПП.

Нагороджений Орденом «За заслуги» 3-го ступня; нагрудним Знаком «За заслуги в стандартизації» (Держстандарт СРСР); Почесним званням «Людина якості року на планеті» (Всесвітня рада якості); нагрудним Знаком «За заслуги в стандартизації, метрології, сертифікації і акредитації» (Держспоживстандарт України); медаллю ім. Ільїна (Всеросійська організація якості); Почесними грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президії НАНУ, Європейської організації якості.

Одружений, має сина, двох онуків. У вільний час займається туризмом, мистецтвом та авторською піснею.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.