Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Корпоративна безпека

З метою надання підприємствам УСПП організаційно-консультативних послуг у сфері корпоративної безпеки створена і багато років діє система корпоративної безпеки (СКБ).

До СКБ входять: Рада УСПП з корпоративної безпеки, яку очолює Президент УСПП Кінах А.К., заступник голови Ради – віце-президент УСПП з корпоративної безпеки Крутов В.В., департамент УСПП з корпоративної безпеки (директор – Худобін С.М.), Експертна рада УСПП з корпоративної безпеки, заступники голів регіональних віддділень УСПП з корпоративної безпеки, окремі фахівці, експерти та спеціалізовані компанії, які діють у сфері забезпечення підприємницької діяльності та встановили з УСПП договірні партнерські взаємовідносини.

Головними завданнями СКБ є: допомога в протидії протиправним захопленням та поглинанням, консультації щодо організації на підприємствах систем та служб безпеки, допомога у створенні умов щодо захисту комерційної таємниці та організації фізичної та технічної охорони об’єктів та осіб, консультаційна допомога у вивченні потенційних партнерів по бізнесу, тощо.  

Система корпоративної безпеки УСПП плідно працює з представниками найбільших в Україні громадських об’єднань у сфері приватного охоронного та безпекового сектору. Нещодавно членом УСПП та елементом СКБ стало Об’єднання громадських формувань України з охорони громадського порядку і державного кордону. У 2009 році в форматі УСПП створений «Центр громадського реагування на факти протиправних дій представників державної влади, контролю та нагляду». З початком бойових дій на сході країни за допомогою СКБ сформовано «Центр надання допомоги та сприяння воїнам АТО».

Партнерські компанії УСПП, що діють у сфері консультативно-інформаційних технологій, в рамках загальнонаціональної програми «Виробляти в Україні має бути вигідно», пропонують підприємствам УСПП послуги з формування  достовірної і всебічної оцінки ділової репутації існуючих чи потенційних бізнес-партнерів (у випадках укладання ними фінансових, кредитних або договорів з відстрочкою платежу). Інформаційні системи таких партнерських компаній забезпечують цілодобовий миттєвий доступ до даних про будь-яке підприємство або фізичну особу, що цікавить підприємство УСПП, в тому числі через мережу Інтернет.

В рамках Системи корпоративної безпеки УСПП постійно організуються і проводяться круглі столи з питань копрпоративної безпеки, науково-практичні семінари з питань енергозбереження та енергоефективності, проводяться «Дні сприяння підприємцю», здійснюється пошук підприємств-членів УСПП для залучення в міжнародну програму ЮНІДО з ресурсоефективного та більш чистого виробництва.

Керівники та начальники служб безпеки підприємств УСПП завжди мають можливість звернутися до фахівців Департаменту з корпоративної безпеки (тел.: (044) 278-18-58, e-mail: security@uspp.org.ua або dkb2015@ukr.net) для отримання організаційно-консультативної допомоги у сфері корпоративної безпеки або у будь-яких питаннях щодо безпеки підприємницької  діяльності.

 


 

В УСПП навчають корпоративній безпеці

 

 

В Українському союзі промисловців і підприємців було проведено спеціалізований консультативний тренінг, присвячений питанням побудови комплексної безпеки бізнес-процесів і організації корпоративної безпеки в повсякденній підприємницькій діяльності.

В цілому програма тренінгу була присвячена необхідності реагування національного бізнесу на існуючі ризики, викликані системними змінами в державі, особливостями розвитку національної економіки, різними «сюрпризами» при реалізації договірних відносин з контрагентами, зокрема із зарубіжними компаніями.

В ході семінару, організатором якого виступив Департамент УСПП з корпоративної безпеки, були надані консультації керівникам та профільним службам підприємств за правилами протидії рейдерству, перевірці потенційних контрагентів на благонадійність, поведінки співробітників компанії під час обшуків і інших питань корпоративної безпеки.

Під час тренінгу бізнесменам роз'яснили, як можна перевірити благонадійність і сумлінність потенційних партнерів, представили способи і методи сучасної конкурентної розвідки для бізнесу, основні лайфхаки боротьби з промисловим шпигунством, новітні системи підтримки прийняття рішень.

Слід зазначити, що залучені зовнішні експерти партнерських компаній дохідливо і вельми детально донесли свою інформацію про важливість своєчасного ефективного захисту власних активів на кожному підприємстві.

До уваги учасників консультативної семінару була представлена типова модель систематизованих прийомів, спрямованих на побудову власного ешелонного захисту підприємства, виявлення зон ризику бізнес-процесів під час проведення різних перевірок, обшуків і т.д.

За своєю суттю, рекомендації, які досить детально були представлені на минулому семінарі, мало висвітлюються під час проведення подібних тренінгів і тому викликали значний інтерес у керівників і начальників служб безпеки підприємств.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.