Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Козаченко Леонід Петрович

06.12.2013 18:12
Козаченко Леонід Петрович

Віце-президент Українського Союзу промисловців та підприємців, Голова ради підприємців при КМУ, президент Української аграрної конфедерації

Народився у 1955 році у селі Веприк, Фастівського району, Київської області. За фахом інженер-механік, економіст зовнішньої торгівлі.

Почав свою трудову діяльність у 1972 році у радгоспі механізатором. У 1977 році закінчив Українську сільськогосподарську академію. Працював на посаді головного інженера колгоспу „Більшовик” Фастівського району. У 1983 році був обраний головою правління колгоспу „Шлях до комунізму” Фастівського району.

Після закінчення у 1991 році Всесоюзної академії зовнішньої торгівлі у Москві працював начальником управління Мінсільгоспу України, генеральним директором АТ „Украгробізнес”, ТОВ „Агроленд”. З червня 2001 року по листопад 2002 року – віце-прем’єр-міністр України з аграрних питань. З 2002 року по теперішній час працює президентом ВГО „Українська аграрна конфедерація”. Голова Громадської Ради при Міністерстві економіки України, член колегії Міністерства аграрної політики України, співголова Громадської Ради при Міністерства аграрної політики України, член наглядової ради US-Ukrainian Business Council. У 2010 році призначений Головою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Козаченко Л.П. – лідер громадського руху, досвідчений керівник, висококваліфікований фахівець у агропромисловій сфері, бере активну участь у процесі економічних, соціальних і державних перетворень в Україні, представляє та захищає інтереси аграрного бізнесу в органах державної влади.

За видатні особисті досягнення у справі реформування аграрного сектору економіки України Козаченку Л.П. присвоєне почесне звання „Заслужений працівник сільського господарства України”. Нагороджений Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня та Почесною грамотою Верховної Ради України.

Одружений, має двох доньок. У вільний час грає в теніс, катається на лижах. Президент федерації планерного спорту.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.