Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Красніков Денис Анатолійович

05.02.2014 12:02
Красніков Денис Анатолійович

Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців

Віце-президент УСПП з листопада 2013 року. Координатор Центру підтримки експорту при УСПП. Також в УСПП опікується розвитком інфраструктури та екологічною політикою.

Денис Красніков є експертом із виходу українських виробників на ринки інших країн.

З грудня 2016 року – координатор з української сторони Ділової ради Україна-Іспанія.

Маючи великий досвід у питаннях адаптації української системи державних закупівель та контролю у сфері використання державних коштів до світових стандартів, Денис Красніков був обраний головою Наглядової ради Інституту розвитку закупівель та сприяння експорту, що є членом Food Marketing Institute – провідної бізнес-асоціації в США ( об’єднує понад 40000 роздрібних магазинів продуктів харчування в США та інших країнах світу). Інститут організовує та фінансово сприяє українським експортерам у питаннях виходу на зарубіжні ринки, а також досліджує ринки державних закупівель країн – членів Угоди про державні закупівлі (GPA) та організовує участь у торгах українським компаніям.

Кандидат наук державного управління, проводить наукові розробки у сфері розвитку системи державних закупівель у зв’язку з підвищенням відкритості та пришвидшенням глобальних інтеграційних процесів.

У 2014 році пройшов навчання за програмою підготовки керівних кадрів у Гарвардському університеті.

Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за двома спеціальностями: «Політологія» та «Економіка». Отримав освітню кваліфікацію магістра міжнародного права в Українській академії зовнішньої торгівлі.

Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Подякою Київського міського голови, грамотами міністерств і відомств України, є лауреатом Премії Кабінету Міністрів України «За внесок молоді у розбудову держави».

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.