Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Крутов Василь Васильович

06.12.2013 18:12
Крутов Василь Васильович

Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців України, Генерал-лейтенант Служби безпеки України, кандидат педагогічних наук, доктор юридичних наук, професор

Відомий громадський діяч, головний ідеолог недержавної системи безпеки України, який запропонував нові підходи до проблем забезпечення національної безпеки країни через виокремлення її недержавної складової. Народився 16 травня 1949 року у с.Фрунзе, Генічеського району, Херсонської області. 1976 р. – з відзнакою закінчив Запорізький державний педагогічний інститут та в 1996 р. – з відзнакою закінчив Національну Академію Служби безпеки України. Трудовий шлях розпочав на заводі “Запоріжсталь”.

Автор близько 70 наукових та 200 публіцистичних праць з питань боротьби з тероризмом та національної безпеки, член Експертної ради ВАК України з питань національної безпеки, член Експертної ради Державної акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України з комп’ютерних наук і технологій та національної безпеки., член спеціалізованих рад по захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Заступник, перший заступник голови СБ України (1998-2002, 2005 рр.), перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України (2005-2006 рр.). 1994 р. – 1998 р. – очолював Управління по боротьбі з тероризмом і захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безпеки України (спецпідрозділ «Альфа»). За безпосередньої участі проведені сотні оперативно-бойових операцій та спеціальних заходів. Неодноразово виконував спеціальні завдання керівництва держави та Служби безпеки України за кордоном. 2003 р. – заснував і очолив Міжнародну громадську організацію “Міжнародна антитерористична єдність”, що є єдиним від України учасником форуму недержавних організацій Ради Європи.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.