Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

УНІАН // Atlantic Council: українську гривню чекають серйозні проблеми без траншу МВФ
Експерти допускають, що без грошей фонду українську валюту чекає девальвація…
МЕРТ // Мінекономрозвитку та ОДА створять мережу Центрів підтримки підприємництва
Мінекономрозвитку розпочало роботу з обласними державними адміністраціями щодо…

Про нас пишуть

112.ua Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Лісковський Сергій Федорович

06.12.2013 18:12
Лісковський Сергій Федорович

Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати

Народився у 1967 році. Вищу освіту здобув у Харківському авіаційному інституті імені М.Є.Жуковського, за фахом інженера-програміста.

Керував комерційними структурами та великими виробничими підприємствами України – ВАТ «Азот» (Черкаси), Дніпровського металургійного комбінату ім. Ф.Е.Дзержинського (Дніпродзержинськ), Дніпровським заводом мінеральних добрив (Дніпродзержинськ). Останнє після масштабної реконструкції, яка організована С.Лісковським, з 2004 р. почало виробництво вітчизняних фосфоровмісних мінеральних добрив.

З 2004 року – президент АТ «Украгрохімхолдинг» (Київ), основними напрямками діяльності якого є:

  • хімічна промисловість – виробництво складних фосфоровмісних мінеральних та екологічних органо-мінеральних добрив, пластикової тари для рідких та пастоподібних препаратів фармацевтичної та хімічної промисловості;
  • сільське господарство – вирощування та зберігання зернових та технічних культур;
  • девелопмент – забезпечення інвестицій в розробку і супровід проектів будівництва та в повний комплекс будівельних робіт житлової та комерційної нерухомості;
  • енергозбереження – виробництво теплоізоляційних матеріалів на основі базальтових порід;

 

Академік Української технологічної академії.

Нагороджений Грамотою Верховної Ради України (2005 р.), Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України (2007 р.), Почесною Грамотою Верховної Ради України (2009 р.), Подякою Кабінету Міністрів України (2011 р.), орденом “За заслуги” III ступеня (2012 р.).

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.