Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Литвинов Юрій Вікторович

21.08.2017 13:08
Литвинов Юрій Вікторович

Віце-президент УСПП з питань удосконалення державної політики та євроінтеграції металургійної галузі України

Литвинов Юрій Вікторович, народився у м. Дніпродзержинськ в 1961 році.

В 1983 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний інститут за спеціальністю «Промислова теплоенергетика» (диплом інженера-промтеплоенергетика з відзнакою).

В 1992 році закінчив Московський Інститут Сталі та Сплавів за спеціальністю «Нові процеси отримання металів» (диплом інженера-металурга з підготовкою за програмою магістр).

В 1998 році пройшов тижневі курси підвищення кваліфікації у Великій Британії (Лондон) за програмою «Сучасна стратегія фінансів та менеджменту» - міжнародний сертифікат.

В 2001 році закінчив Дніпропетровський філіал Української Академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

Загальний досвід роботи в сфері чорної металургії більш ніж 30 років.

Досвід роботи.

Серпень 1983 р. – квітень 1986 р. – працював в ДМК ім. Дзержинського в центральній лабораторії комбінату на позиції старшого інженера, з грудня 1984 року – начальник лабораторії теплотехніки сталеплавильних агрегатів.

Квітень 1986 р. – Червень 1992 р. - ДМК ім. Дзержинського, мартенівський цех, працював на позиції старшого майстра газопечного господарства. З вересня 1986 року – пом. начальника цеха з теплотехніки.

Червень 1992 р. – лютий 1996 р. – працював на СП «Уніметал», м. Дніпродзержинськ на позиції експерта з експорту в експортному відділі, з вересня 1994 року – заступник начальника експортного відділу.

Лютий 1996 р. - лютий 1997 р. – працював в ДМК ім. Дзержинського на позиції заступника начальника відділу зовнішньоекономічних зв’язків.

 Лютий 1997 р. - травень 1998 р. – працював в ДМК ім. Дзержинського на позиції начальника управління маркетингу.

Травень 1998 р. - червень 2001 р. – працював в ДМК ім. Дзержинського на позиції заступника генерального директора із зовнішньоекономічних зв’язків.

Червень 2001 р. – серпень 2002 р. – ТОВ ПТП «Промтовари», м. Дніпродзержинськ. Позиція – директор з маркетингу.

Серпень 2002 р. – травень 2003 р. – ГП «Укрпромзовнішекспертиза», м. Київ. Позиція – заступник директора.

Травень 2003 р. – січень 2006 р. «Finomhengermu Munkas Kft.», Угорщина, м. Озд. Позиція – виконавчий директор металургійного заводу. В обов’язки входило управління фінансами, управління збутом, управління виробництвом, управління персоналом.

Січень 2006 р. – грудень 2007 р. – працював в компанії ПІІ ТОВ «Євро Фінанс ЛТД» на позиції заступника директора з виробництва. В обов’язки входило: технічне керівництво проектом будівництва металургійного міні-заводу потужністю тонн/год; проведення тендера між світовими постачальниками металургійного обладнання; підготовка договору та технічної специфікації на купівлю обладнання; підготовка ТЕО інвестиційного проекту та захист в Центральній службі Укрінвестекспертиза.

Травень 2008 р. – травень 2010 р. – ЗАТ «Северсталь – Сортовий завод Балково», Саратовська область РФ, виконавчий директор, заступник генерального директора. Обов’язки: управління проектом будівництва металургійного міні-заводу, оптимізація проектних рішень та технологій металургійного міні-заводу, отримання дозволів, організація і відкриття офісів, складів обладнання.

Березень 2011 р. – листопад 2011 р. – ТОВ «УкрЛомПром», генеральний директор. Управління холдингом, склад холдингу – 15 Вторметів.

Травень 2011 р. – серпень 2013 - компанії ПІІ ТОВ «Євро Фінанс ЛТД», директор дирекції з будівництва сталепрокатного заводу.

Серпень 2013 р. – теперішній час – генеральний директор ПІІ ТОВ «Євро Фінанс ЛТД».

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.