Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Макаренко Валентин Іванович

06.12.2013 18:12
Макаренко Валентин Іванович

Віце-президент УСПП, генеральний директор Української металургійної компанії, Голова Спостережної ради Української асоціації вторинних металів “УА ВТОРМЕТ”

Народився 30 листопада 1965 року в Чернігівський області. В 1989 р. закінчив Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченка та отримав кваліфікацію економіст за спеціальністю «Планування галузей народного господарства». Другу вищу освіту отримав у 2010 році Київському інституті «Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ)» за програмою Senior Executive MBA/

Трудову діяльність починав на Київському ВО «Електронмаш». Пройшов шлях від економіста цеху до керівника відділу. З 1997 року очолював компанії та їх об’єднання у галузі переробки та постачання сировини для металургійних підприємств вітчизняного та закордонного металургійних комплексів. Займав посади керівника ТОВ “ Укрметал, ЗАТ “Київвтормет”, “Укрломпром”. На даний час обіймає посаду генерального директора Української металургійної компанії ЛТД. З 2003 року на громадських засадах обіймає посаду голови Спостережної ради Української асоціації вторинних металів “УА втормет”.

В УСПП займається питаннями розвитку гірничо-металургійного комплексу України, зокрема організаційно-правовими та економічними питаннями збору та переробки вторинних металів, виробництва металопродукції та супутніх продуктів металургії, модернізації та будівництва нових потужностей ГМК України, оподаткування та ведення бізнесу в Україні.

Неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, Міністерства промислової політики України, Київського міського голови, Київської міської організації роботодавців, Українського союзу промисловців і підприємців.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.