Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Марчук Костянтин Михайлович

06.12.2013 18:12
Марчук Костянтин Михайлович

Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, заступник Голови Об’єднання організацій роботодавців України

Народився у 1965 році на Київщині. У 1987 – закінчив Київське вище зенітне ракетне інженерне училище ім. С.М.Кірова. Проходив службу в Збройних силах CРСР та України. В 1996 році закінчив Міжрегіональну академію, за фахом «Спеціаліст малого та середнього бізнесу».

В 1997 р. працював в ТОВ «Укр-трейд-бізнес». З 1999 року займав посаду директора департаменту з організаційної роботи УСПП, у червні 2007 р. його обрано на посаду віце-президента УСПП з регіональної політики.

В 2009 році К. Марчук став заступником Голови Об’єднання організацій роботодавців України. Його включено до складу Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

У вересні 2009 року обрано віце-президентом на громадських засадах Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація інженерів України».

У лютому 2017 року обрано заступником Голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні.

У 2012 році нагороджений грамотою Кабінету Міністрів України.

У 2016 році нагороджений Орденом «За заслуги» III ступеня.

За вклад у розвиток підприємницької діяльності неодноразово нагороджувався Почесною грамотою, подякою, іменним годинником та Золотим знаком УСПП. Отримав Почесну грамоту Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.