Співпраця з країнами Балтії

Успішно діють започатковані УСПП та дружньою Конфедерацією промисловців Литви Українсько-литовська та Литовсько-українська ділові ради.

Традиційно в організовуваних ними Українсько-литовських економічних форумах беруть участь Президенти обох країн, велика кількість профільних урядовців, представники реального сектору економіки, малого та середнього бізнесу. 

Ці заходи дали змогу значно наростити український експорт до Литви (до +30% за рік). Підписано декілька десятків партнерських угод між компаніями, а в Україну вже зайшли литовські інвестори із конкретними проектами у сфері будівництва, водоочищення, енергоефективності та енергозбереження  тощо.

Завдяки партнерським зусиллям восени 2017 року стартував пілотний проект із реконструкції очисних споруд районної лікарні на Одещині. Його виконавцями є литовська ЗАТ «Traidenis» та українська корпорація «Союз».

Українсько-литовська ділова рада

+38 044 278-12-05

e-mail: prokhorov@uspp.org.ua

 

 

УСПП продовжує розвивати співпрацю із діловими та фінансовими структурами Республіки Латвія. Ще в 2005 р. було підписано меморандум з  Латвійським  агентством інвестицій і розвитку (LIAA), який розпочав програму підтримки впровадження інноваційних проектів, стартапів українських підприємців, перш за все молоді. Традиційною стає участь групи компаній харчової сфери «під дахом» УСПП у щорічній  міжнародній виставці Riga Food.