Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Молдован Олексій Олександрович

21.08.2017 13:08
Молдован Олексій Олександрович

 

Віце-президент УСПП з питань розвитку системи державної підтримки бізнесу

Дата народження: 23 листопада 1984 року

Кандидат економічних наук,

Державний службовець 5-го рангу. 

Професійна діяльність 

10.2007-09.2008 Керівник напрямку «Металургія» бізнес-порталу про реальний сектор економіки UGMK.INFO.

Від 10.2008 р.     Економічний експерт Центру антикризових досліджень.

10.2008-06.2010 Старший консультант відділу економічної та соціальної стратегії Національного інституту стратегічних досліджень.

Від 06.2010 р.     Завідувач сектору грошово-фінансової стратегії Національного інституту стратегічних досліджень при Президенті України.

Окрім основного місяця роботи в різні періоди виконував (виконую ) додаткові функції, зокрема:

 • Керівник авторського колективу з підготовки щорічних послань Президента України до Українського народу в частині проблем державних фінансів.
 • Консультант місії МВФ в Україні щодо питань реформування бюджетної системи.
 • Член робочої групи Комітету економічних реформ за напрямом «Стабілізація Державного бюджету України».
 • Позаштатний радник Міністра економіки України.
 • Член громадської ради Міністерства фінансів України.
 • Член Комісії щодо перевірки стану виконання Міністерством фінансів України завдань, визначених актами і дорученнями Президента України щодо реалізації державної фінансової, бюджетної і митної політики.
 • Член різних робочих груп щодо підготовки законодавчих актів в сфері державних фінансів.

Науково-аналітична діяльність 

Автор понад 100 аналітичних і наукових статей, аналітичних робіт, монографій.

Підготував 24 аналітичні записки, автор policy paper для Президента України, Міністерства фінансів, народних депутатів України з окремих питань системи державних фінансів України, автор та співавтор 14 аналітичних доповідей.  

Освіта 

В 2007 році закінчив Дніпропетровський національний університет.  Напрями: "Економіка підприємства" (магістр), "Політологія" (магістр).

В 2011 році закінчив аспірантуру Національного інституту стратегічних досліджень при Президенті України за спеціальністю "Економічна безпека" та захистив дисертацію на тему «Структурна трансформація чорної металургії як чинник економічної безпеки України».

Підвищення кваліфікації 

Uniwersytet Warszawski за напрямом "Державні фінанси Польщі та країн ЄС" (2012-2013 рр.).

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie за напрямом "Податкові системи в країнах ЄС" (2012-2013 рр.).

В 2013 році у Варшавському Університеті на відмінно захистив дипломну роботу на тему "Finanse publiczne w Polsce: skuteczne mechanizmy zarządzania środkami publicznymi" (Публічні фінанси в Польщі: ефективні механізми управління публічними коштами).

Стажування 

1. Міністерство фінансів Республіка Польща, Департамент реформування системи державних фінансів Міністерства фінансів Республіка Польща. Досліджувані питання: Реформування системи державних фінансів в країнах ОЕСР та практичне впровадження європейського досвіду в Польщі, бюджетний процес в Польщі, система контролю за ефективністю витрачання бюджетних коштів.

2. Міністерство фінансів Словацької республіки, Департамент бюджетної політики. Досліджувані питання: Реформування бюджетної та податкової систем Словаччини. 

3. Польська агенція інформації та іноземних інвестицій (Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.). Досліджувані питання: Система залучення, фіскального заохочення, консалтингу та підтримки іноземних інвестицій в Польщі.

4. Словацька агенція розвитку інвестицій (Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu). Досліджувані питання: Система залучення та підтримки іноземних інвестицій до економіки Словаччини.

5. Муніципалітет м. Пряшів (Prešov) Словацької Республіки. Досліджувані питання: Механізми зміцнення фінансової бази місцевих бюджетів в Словаччині, адміністрування місцевих податків. 

Відзнаки 

1. Червоний диплом Дніпропетровського національного університету (2007).

2. Нагороджений Почесною грамотою Українського союзу промисловців та підприємців за значний внесок у розвиток підприємництва та захист інтересів вітчизняного товаровиробника (2011 рік).

3. Нагороджений Почесною грамотою Національного інституту стратегічних досліджень за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, проявлені ініціативу і творчість у роботі  (2012 рік)

4. Диплом з відзнакою за написання та захист в Варшавському Університеті дипломної роботи «Публічні фінанси в Польщі: ефективні механізми управління публічними коштами» (польською мовою).

5. 1- Перша премія «ІV Всеукраїнського конкурсу наукових робіт молодих вчених імені М.І. Туган-Барановського» за роботу «Пріоритети реформування податкової політики України: як перейти від фіскалізму до стимулювання ділової активності?» / О. О. Молдован, О. В. Шевченко, О.О. Єгорова. – К.: НІСД, 2010. – 80 с.

Мови 

Українська – рідна, російська, польська – вільно, англійська – середній рівень, словацька – базовий.

 

5 причин стати членом УСПП

 • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
 • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
 • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
 • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
 • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.