Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…
gazeta.ua // Дешевші за закордонні: українські надпотужні авіадвигуни скуповують міжнародні компанії
Запорізьке конструкторське бюро "Івченко-Прогрес" розробило унікальні моделі…

Про нас пишуть

Сегодня // Заміна кас на гаджети може дорого обійтися бізнесу – експерт
Підприємці двояко оцінюють ініціативу ДФС щодо заміни касових апаратів смартфонами

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Новини

14.10.2018

Вітаємо з Днем захисника України!

Дорогі друзі! Щиро вітаю вас із Покровою та Днем захисника України. Це свято уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі, що мають благословення вистояти та перемогти у правому ділі.
Детальніше...
12.10.2018

У м.Гомель пройде Перший Форум регіонів Білорусі і України

25-26 жовтня в м. Гомель (Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Білорусі і України під патронатом та за участі президентів обох держав. На форумі перебуватиме і делегація УСПП.
Детальніше...
11.10.2018

Учасники енергоринку запропонували Раді удосконалити аукціони для проектів з відновлювальних джерел енергії

Експерти та учасники енергоринку звернулися до профільного комітету Верховної Ради із пропозиціями щодо удосконалення аукціонної системи ВДЕ (відновлювальні джерела енергії). Остання може запрацювати після прийняття відповідного законопроекту про альтернативну енергетику №8449.
Детальніше...
10.10.2018

Україна повинна працювати з кредиторами на основі системних програм розвитку

Україна повинна почати серйозні перемовини з кредиторами, у тому числі з МВФ, щодо  реструктуризації заборгованості, але на умовах, що відповідають її національним інтересам та влаштують обидві сторони. Перш за все, потрібне зростання економіки, адже система проїдання кредитів в очікуванні нових довела свою неефективність не тільки в теорії – така політика є банальною пролонгацією кризи.
Детальніше...
10.10.2018

У Києві пройде форум нафтогазової промисловості

23-25 жовтня у Києві пройде ХХІ Міжнародний форум нафтогазової промисловості «Нафта та Газ 2018». Його організатор – Нафтогаз України. Учасники – провідні підприємства нафтогазової та суміжних галузей промисловості з 20 країн світу.
Детальніше...
09.10.2018

Без національної програми збереження трудового потенціалу Україну чекає демографічна криза

Сторона роботодавців в Україні б’є на сполох: масштаби трудової міграції безпрецедентні, за їх даними,  5-7 млн. співгромадян вже покинуло країну у пошуках освіти чи працевлаштування за кордоном. Попри те, що цей процес є природнім, цифра заробітчан зросла в рази саме через недосконалу економічну політику, коли ставка в державі робиться на сировинний експорт, а високотехнологічні галузі залишились без стимулів та, як приклад, із найдорожчими в Європі відсотковими ставками по кредитам.
Детальніше...

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.