Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Новини

18.12.2018

Національний форум запропонував політикам Стратегію трансформації України

Україна може стати успішною державою лише за умови реального діалогу між владою,  суспільством та міжнародним товариством, які разом мусять визначити концепцію національної ідеї і втілювати її в життя.  Відтак, необхідна реалізація погодженої та комплексної стратегії державного розвитку. Таке переконання висловили учасники 8-го Національного форуму «Трансформація України».  Захід об’єднав духовенство, державних діячів,  представників громадянського суспільства, бізнесу та експертів з-за кордону.
Детальніше...
14.12.2018

Український і литовський бізнес обговорили стимулювання вітчизняного ринку  альтернативної енергетики

Поступовий перехід від зеленого тарифу до системи аукціонів, отримання фінансування для реновації житлового фонду – у тому числі, і з міжнародних джерел, дасть можливості пришвидшеного розвитку ринку альтернативної енергетики в Україні. Про це говорили на IV Українсько-литовському економічному форумі в Києві. Захід за участі більше 400 представників ділових кіл та міністрів економіки обох країн традиційно організував УСПП спільно із Конфедерацією промисловців Литви.
Детальніше...
14.12.2018

Запорука економічного зростання – соціальні «ліфти» для талановитої молоді і постійний діалог влади і  бізнесу

Від якості державного управління залежить економічний та суспільний розвиток країни. Відтак, ця сфера потребує не просто професіоналів, фахівців своє справи, але й постійного діалогу: з бізнесом, науковцями, освітою тощо. А також соціальних «ліфтів» для талановитої молоді, яка може швидко поставити Україну на «європейські рейки».
Детальніше...
12.12.2018

Без довгострокової економічної стратегії Україна матиме стагнацію замість зростання:  всього 3,9% до 2021 року

Експерти Мінекономрозвитку підтвердили попередні прогнози ділової спільноти: за нинішніх умов зростання ВВП в 2019 році залишиться на рівні 3%, а до 2021 року збільшиться ще на 0,9 пункти. Це є приріст на межі похибки, по суті – стагнація, цього вкрай мало для економіки, яка через російську агресію,  невдачу  внутрішніх економічних реформ, вкрай неефективне державне управління економічними процесами тільки в 2014-2015 роках втратила 16% реального ВВП та 22% промислового виробництва.
Детальніше...
11.12.2018

Литва – один із найперспективніших партнерів для України на європейському ринку

Економічна співпраця України та Литви показує стабільно високі показники зростання: минулого року обсяги двосторонньої торгівлі порівняно з попереднім аналогічним періодом збільшилися на 40%, цьогоріч ще на 20%. Нагадаємо, за 2017р.  взаємна торгівля перетнула позначку в 1 млрд. доларів. УСПП та Конфедерація промисловців Литви (КПЛ), які активно розвивають ділові стосунки, планують подвоїти ці показники вже у найближчому майбутньому.
Детальніше...
10.12.2018

Українська залізниця і порти через співпрацю з литовськими партнерами  можуть стати дуже прибутковими

Партнери з Республіки Литви переконані: транспортна система України з сфери міжнародних перевезень дуже перспективна.  На 4-му Українсько-литовському економічному форумі в Києві вони поділилися рецептами підвищення ефективності та прибутковості залізниці та портів, а також запропонували кооперацію в окремих секторах.
Детальніше...

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.