Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Новини

15.02.2019

27-28 лютого в Києві відбудеться міжнародний форум «Smart Building»

SMART BUILDING - міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення «розумного будинку» і «розумного міста».
Детальніше...
15.02.2019

Пам'ятаємо

Рік тому не стало нашого доброго друга та соратника, заслуженого лікаря України, голови Української Федерації роботодавців охорони здоров’я, члена керівних структур УСПП та ООРУ Володимира Завгороднього.
Детальніше...
14.02.2019

А.Кінах: «Я би радив виборцям обирати кандидатів не за їх деклараціями, а за змістом програм та дієздатністю їх виконання»

В Україні триває президентська кампанія, також цьогоріч пройдуть вибори до парламенту. Традиційно кандидати щедрі в обіцянках економічних реформ і проривів: від підвищення пенсії, заробітних плат, забезпечення великої кількості робочих місць до зниження в короткостроковій перспективі  ціни на газ, зменшення  вартості кредитів для фізичних та юридичних осіб.
Детальніше...
14.02.2019

УСПП співпрацюватиме із Острозькою академією

Президент УСПП Анатолій Кінах перебуває із робочим візитом в Острозі (Рівненщина), де зустрічається  із студентами та викладачами Національного університету «Острозька академія». До зустрічі доєднаються і представники місцевого бізнесу, котрі матимуть змогу поспілкуватися із керівниками ділового союзу – зокрема, із віце-президентом УСПП В.Крутовим, котрий відповідає за напрямок корпоративної безпеки.
Детальніше...
14.02.2019

Анатолій Кінах очолив Наглядову раду Донецького технічного національного університету

Нещодавно створену наглядову раду Донецького національного технічного університету очолив екс-прем’єр-міністр, громадський діяч, президент УСПП Анатолій Кінах. Відповідне рішення затверджене наказом Міністерства освіти і науки України №64 від 25 січня ц.р.
Детальніше...
13.02.2019

Вітчизняні компанії-експортери у мусульманські країни  можуть отримати сертифікати «Halal» в Україні

Департамент ісламського розвитку Малайзії (JAKIM) надав статус іноземної установи, сертифікати «Halal» якої  визнаються на території Малайзії, українському Центру сертифікації «Халяль», що знаходиться в Києві. Відтак, українські експортери до цієї країни можуть отримати відповідні сертифікати в Україні, що значно спрощує процедуру та скорочує час підготовки документації.
Детальніше...

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.