Анатолій Кінах: Відбудова України потребує нової індустріально-інноваційної стратегії та консолідації науки, бізнесу і держави

Facebook Поділитись
Анатолій Кінах: Відбудова України потребує нової індустріально-інноваційної стратегії та консолідації науки, бізнесу і держави

Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах виступив під час спільного засідання Президії Національної академії наук України та УСПП, присвяченого питанням економічної стійкості держави, післявоєнної відбудови та поглиблення співпраці науки й бізнесу. 

У своєму виступі він наголосив, що затяжна війна з російським агресором формує безпрецедентні виклики для економіки, демографії та промислового потенціалу країни. Серед ключових пріоритетів Анатолій Кінах назвав розробку сучасної індустріально-інноваційної політики, посилення доступу підприємств до фінансових ресурсів, оновлення Стратегії національної безпеки, активізацію діяльності Національної ради з відновлення України та системну взаємодію держави, науки й бізнесу.

Президент УСПП також підкреслив, що без науково-аналітичного супроводу, розвитку людського потенціалу та конкурентоспроможної промисловості неможливо забезпечити ані економічну стійкість під час війни, ані успішну відбудову держави.

Пропонуємо ознайомитися з повним текстом виступу Анатолія Кінаха.