Президент УСПП закликав назвати прізвища податківців, які шкодять бізнесу

Facebook Поділитись
Президент УСПП закликав назвати прізвища податківців, які шкодять бізнесу

Президент УСПП закликає публічно називати прізвища податківців, які безпідставно завдають шкоди бізнесу, блокуючи податкові накладні або відкриваючи необґрунтовані кримінальні справи.

Повинні бути названі прізвища чиновників, які своїми діями з блокування податкових накладних чи необґрунтованому відкриттю кримінальних проваджень або арешту рахунків чинять шкоду бізнесу. Таку думку у коментарі УНН висловив президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

"Не так давно була зустріч з Генпрокурором з цих питань (взаємодії представників органів влади, зокрема податківців та бізнесу – ред.), і я особисто йому запропонував – що так як прізвища корупціонерів які майорять в інтернеті – ми повинні знати прізвища чиновників, які своїми діями по блокуванню податкових накладних чи необгрунтованому відкриттю кримінальних справ, арешту рахунків наносять шкоду бізнесу. Як кажуть – держава повинна знати своїх героїв, і це відповідальність повинна бути взаємною, в справедливій державі, за яку ми воюємо",  - сказав Кінах, погодившись з тим, що покарання за перешкоди у веденні бізнесу має бути невідворотнім, а прізвища тих, хто шкодить національній економіці мають бути відомі усьому суспільству.

Кінах наголосив, що в у мовах війни дуже важливо створити умови стійкості національної економіки. І дуже важливим є збереження робочих місць, з тим аби повернути людей, які виїхали за кордон.

Він також нагадав, що за підсумками 2023 року за рахунок власної економіки Україна профінансувала тільки 45% видатків.

Він також наголосив, що важливим у цьому аспекті є постійний діалог між представниками влади та бізнесу.  Він зауважив, що УСПП працює на цьому поприщі і деякі напрацьовані ними пропозиції були зокрема враховані і податківцями, але не всі.

Незабаром очікується підписання меморандуму між представниками бізнесу та ДПС про взаємодію, "про підсилення комунікації, про діалог і роботи по принципу не мужньо боротися з проблемою коли вона виникла, а долати ці проблеми методом випередження".

УНН