Масштабний форум «5G Techritory» в Латвії запрошує українських учасників

Facebook Поділитись

16-20 жовтня 2023 року в м. Рига, Латвія, відбудеться масштабний форум «5G Techritory», присвячений новітнім технологіям, науковим розробкам та інноваціям, діджиталізації, кібербезпеці в різних галузях економіки та соціального життя.

Зокрема, учасники заходу розглядатимуть застосування інноваційних рішень у освіті, медицині та охороні здоров'я, розбудові «розумних міст», телекомунікаціях, цивільному захисті населення, фінансовому секторі, будівництві та ін.

У форумі візьмуть участь як представники уряду Латвії, організацій підтримки бізнесу, підприємців, наукових установ. Передбачається масштабна сесія BtoB зустрічей.

Стратегічним партнером форуму є Рада міністрів Скандинавських країн. Підтримують захід латвійські партнери УСПП Конфедерація роботодавців Латвії (LDDK) та Латвійське агентство інвестицій та розвитку (LIAA).

Під час форуму ситуації в Україні буде приділено велику увагу в контексті інтеграції до ЄС та впровадження європейських стандартів по різних напрямках.

Більш детальна інформація - на сайті https://www.5gtechritory.com/. Робоча мова форуму - англійська.

Запрошуємо вас взяти участь у форумі. В разі зацікавленості, просимо повідомити до УСПП (тел. +380503533402, e-mail: ved3@uspp.org.ua, контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна).