У Києві презентують результати Шостого щорічного опитування імпортерів та експортерів. ЕПІЗОД ДРУГИЙ: Митні процедури, оскарження, цифрові продукти.
Захід проводиться в рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який реалізується ІЕД за сприяння Європейського Союзу, та співфінансування МФ «Відродження» та ATLAS Network. Організатор - громадська організація «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД)
Під час заходу будуть представлені ключові результати опитування понад 1000+ українських підприємств-експортерів та імпортерів, проведеного у 2021 році.
Основні питання, які будуть представлені:
- труднощі при процедурах митного оформлення
- затримки вантажів під час митного контролю
- оскарження дій митних органів
- нововведення на митниці: єдине вікно, NCTS (Нова система спільного транзиту), АЕО (Авторизований економічний оператор), цифрові продукти
У презентації візьмуть часть представники Міністерства фінансів України, Державної митної служби України, Офісу бізнес-омбудсмена України, Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM) та інші експерти.
Захід відбудеться 18 листопада 2021 року з 11:00 до 13:00 в он-лайн форматі на платформі ZOOM.
Для отримання посилання на трансляцію в ZOOM, просимо зареєструватися: https://forms.gle/DEntXMRLVCpPvcFJ7
Посилання на ZOOM буде надіслано з 15 по 17 листопада 2021 року.
Робочі мови заходу: англійська/українська (здійснюватиметься синхронний переклад).
Проєкт програми у додатку.