Пільгові умови участі у виставках в Туреччині

Facebook Поділитись

Впродовж останніх років Уряд Турецької Республіки спільно зі спілками експортерів традиційно в рамках деяких виставкових заходів проводять програми Торгівельних Місій.

Програма Торговельної Місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експортерами відповідної продукції та відвідування виставки за кошти організаторів.

Програма проведення Торгівельної Місії розрахована на 4 дні, а саме

1. день прибуття до Туреччини, поселення у готелі

2. день проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємцями

3. день відвідування виставки

4. день повернення до України

Так, витрати на проживання у готелі, сніданок забезпечує турецька сторона, витрати дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачуються безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до Туреччини.

Для участі у зазначеній Програмі представникам українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді та надіслати її до вказаної дати на адресу нашого офісу.

Звертаємо особливу увагу на те, що всі поля Анкети мають бути заповненими. Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу торговельної місії з покриттям витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона.

Важлива інформація для компаній, які братимуть участь у програмі:

До участі у програмі запрошується представники підприємств України бажано зі знанням англійської мови (німецької чи французької), вповноважених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі імпорту товарів.

Контакти:

Тел: (38044) 377 76 77 e-mail: kiev@ticaret.gov.tr