УНІАН // ЗАЗ запустив виробництво нового автобуса

Facebook Поділитись
УНІАН // ЗАЗ запустив виробництво нового автобуса

Салон нового автобуса, в обробці якого використані антивандальні матеріали, дозволяє перевозити 28 пасажирів, а загальна місткість салону становить 43 пасажири.

Найбільший український виробник легкових автомобілів Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ), що входить в структуру Української автомобільної корпорації, запустив виробництво нової модифікації автобуса малого класу ЗАЗ А08. Про це повідомили в прес-службі підприємства.

"Новинка стає логічним продовженням модельного ряду вже впроваджених у виробництві автобусів, серед яких вже є автобус малого класу ЗАЗ А07 і автобус середнього класу ЗАЗ А10. Модель ЗАЗ А08 дозволить в першу чергу задовольнити попит клієнтів на техніку, передбачену для експлуатації на приміських маршрутах, а також буде доступна і в шкільній модифікації", - повідомили в прес-службі.

Відзначається, що новий автобус побудований на базі шасі Asia Star, тоді як конструкція кузова стала результатом власних розробок українського автовиробника. «Автобус ЗАЗ А08 оснащується сучасним турбодизельним двигуном виробника силових агрегатів Weichai робочим об'ємом 3 л, потужністю 103/3000 к. с. і обертовим моментом 400 Нм. Двигун відповідає екологічному стандарту Євро-5», - йдеться в повідомленні. Також наголошується, що салон нового автобуса, в обробці якого використані антивандальні матеріали, дозволяє перевозити 28 пасажирів, а загальна місткість салону становить 43 пасажири. Також в якості стандартного обладнання встановлено автономний обігрівач, а в якості опції доступний кондиціонер салону.