Просимо долучитися до випуску енциклопедії Євгена Онацького

Facebook Поділитись
Просимо долучитися до випуску енциклопедії Євгена Онацького

Відродження інтересу вітчизняних видавців та читачів до енциклопедичних надбань України супроводжується потребою у збільшенні випуску подібних видань, які становлять частину інтелектуального багатства країни. Серед них і «Українська мала енциклопедія» професора Євгена Онацького.

Праця цього відомого вітчизняного громадського діяча, публіциста та науковця побачила світ ще у 1967 році в аргентинській столиці – Буенос-Айресі, де перебував в еміграції Онацький. Зрозуміло, що на теренах України тогочасна радянська влада відразу ж заборонила її.

Тепер же українські видавці та активісти прагнуть заповнити духовну скарбницю нації та повернути суспільству несправедливо забуті наукові розвідки. Видавництво «Пульсари» наразі готує енциклопедію до випуску в обсязі 4-х томів, перший з яких уже готовий до друку.

«Не тільки багата фактологія, а й потужний емоційний заряд цієї енциклопедії підносять її до першорядних довідників патріотичного звучання», – підкреслює директор «Пульсарів» Лариса Копань.

Втім, перепоною у виданні наукової праці є фінансова складова – «Пульсари» не спроможні самостійно з нею впоратися. За їхніми розрахунками, лише 1 том тиражем в 1 тис. примірників вартуватиме 160 тисяч гривень. Тому видавці просять небайдужих промисловців та підприємців виступити в ролі меценатів та допомогти їм із випуском енциклопедії Онацького.

«Коли йдеться про збереження такої величезної праці, повернення її народу, що починає усвідомлювати себе нацією, не соромно звернутися до тих, кому не потрібно пояснювати суть справи», – зазначають вони.

З цим унікальним виданням можна ознайомитися на сайті Інституту енциклопедичних досліджень НАН України.

Контакти видавництва «Пульсари» - (044) 425-12-75.