Підприємців привітало керівництво держави, національні та міжнародні партнери

Facebook Поділитись
Підприємців привітало керівництво держави, національні та міжнародні партнери

З нагоди професійного свята українських підприємців в УСПП та його партнерів – національних та міжнародних – є можливість оцінити розвиток бізнес-клімату в країні, його перспективи тощо. В союзі переконані: ключ до успіху  – консолідація суспільства, бізнесу, влади та міжнародних партнерів навколо економічного розвитку, підтримки індустрії, впровадженні інновацій.

Надзвичайно приємно, що в цій ініціативі нас багато хто розуміє та підтримує. УСПП отримав чимало вітань на адресу підприємницької громади України від керівництва держави, бізнесу та політикуму, національних та міжнародних партнерів.

«Сьогодні підприємницька діяльність є локомотивом економічного, соціального і культурного розвитку країни. Упевнений, що спільними зусиллями ми й надалі сприятимемо піднесенню нашої держави, створенню нових робочих місць та підвищенню добробуту громадян», - наголосив у своєму вітанні Президент України Петро Порошенко.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відмітив, що бізнес – особливо малий та середній – є дуже активним та формує більшість надходжень до держбюджету.

«Українські підприємці забезпечують роботою сотні тисяч наших громадян. Одне з головних завдань уряду – забезпечення гідних умов для розвитку бізнесу. Наступним важливим етапом на цьому шляху має стати реалізація інноваційних програм та технологій, поглиблення економічної інтеграції з економіками країн-членів ЄС», - завважив глава уряду.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підкреслив, що День підприємця вважають своїм святом дедалі більше українських громадян, що не може не радувати.

За ним, парламентарі налаштовані на подальше розширення та удосконалення правової бази діяльності українського виробника, підтримку і захист їх інтересів на національному та зовнішніх ринках.

«Запровадження цього свята на державному рівні — це визнання великого внеску підприємництва у розвиток національної економіки як джерела створення нових робочих місць, збільшення на цій основі надходжень до бюджету й відповідного покращення добробуту громадян України. Впевнені, що ваша діяльність і надалі спрямовуватиметься на примноження національного добробуту, розбудову процвітаючої та успішної України»,  - наголосила президент Академії фінансового управлінняТетяна Єфименко. 

Ми вдячні нашим товаришам і партнерам за тривалу та змістовну співпрацю, підтримку та розуміння спільної мети: формування стабільної економіки, стимулювання ділового та інвестиційного клімату, підвищення рівня життя населення та ін.