Деокупація південних регіонів України життєво важлива для вітчизняної економіки та міжнародних сировинних ринків

Facebook Поділитись
Деокупація південних регіонів України життєво важлива для вітчизняної економіки та міжнародних сировинних ринків

Ділова спільнота всіляко підтримує наказ президента України про деокупацію півдня України. Для цього необхідно більше зброї від наших західних партнерів для контрнаступу, а також підтримка відповідного градусу уваги громадської думки в ЄС та США.

«Україна потребує озброєння, яке битиме на значну відстань.  У цьому суть контрнаступу. На півдні переважно степова зона і нашим військовим знадобиться знищувати склади та артилерію окупантів на підступах. Потрібно  більше HIMARS та аналогічних їм систем », - зазначив екс-секретар РНБОУ, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

Діловий союз має чимало контактів із дипломатичними представництвами країн ЄС і повсякчас порушує тему потреби пришвидшення перемоги України. У світі розгортається продовольча криза, спровокована війною рф та їх брутальними діями по знищенню, крадіжці українського зерна, обладнання, руйнування міст і інфраструктури.

«Слід розуміти, що рф провокує  небачену за останнє сторіччя кризу в світі. Залежні від української агропродукції країни, що розвиваються – а це більше 400 млн. людей – на порозі нестабільності. Напружена економічна ситуація в Єгипті, масові протести на Шрі-Ланці і т.д. – це тривожні прояви на міжнародній арені. Війна тоталітарної держави проти демократичної України в центрі Європи не може не мати глобальних наслідків. Тому Україні потрібні швидкі поставки озброєння та фінансова підтримка партнерів. Маємо разом протистояти агресору», -  відмітив лідер ділової спільноти України.

Нагадаємо, 8 липня президент США Джо Байден підписав новий пакет допомоги Україні на суму близько $400 мільйонів, до якого увійдуть ще чотири установки HIMARS, а також ракети і боєприпаси для артилерії.

В Україні заблоковані 22 млн. тон зерна із минулого врожаю, розпочаті нові жнива, незважаючи на небезпеку і заміновані росіянами поля. Також окупанти відвантажують в зайнятих ними портах України (до прикладу, в Бердянську) агросировину та вивозять її як на свою територію, так і в Сирію тощо.