Школа № 2 в Авдіївці – вже під новим дахом

Facebook Поділитись
Школа № 2 в Авдіївці – вже під новим дахом

Тривають роботи з реконструкції школи №2 в Авдіївці Донецької області – спільному проекті, який реалізує обласна та місцева державні адміністрації, Центральне агентство управління проектами Республіки Литва за підтримки Євросоюзу та УСПП. Загальна  вартість проекту перебільшує  63 млн. грн.

Будівельники працюють у внутрішніх приміщеннях – займаються прокладенням водопроводу, каналізації, електромереж,  закінчують монтувати  кровлю. Роботи відбуваються згідно з планом-графіком, на черзі – внутрішня обробка класів та інших приміщень, закупівля обладнання.

Реконструкція передбачає спорудження сучасної їдальні,  класів   для уроків праці, де будуть розташовані майстерні для швачок, столярів, фахівців з слюсарно-механічної справи. Передбачено встановлення обладнання для дітей з особливими потребами. Будуть побудовані дитячий та спортивний майданчик, для яких литовська сторона виділяє  200 тис. євро. Як повідомляє представник УСПП, нині тривають погодження щодо організації підрядних робіт з спорудження спортивного майданчику. Якщо поквапитися, до морозів можна встигнути провести деякі земляні роботи. 

«Для нас цей проект має дуже важливе значення. Як громадська організація може бути задіяна в справі відновлення соціальної сфери  Донбасу, щоб унеможливити бюрократичну тяганину, ліквідувати бар’єри між фінансовою допомогою Європи і вітчизняними виконавцями, допомогти  місцевим  мешканцям і  додати їм оптимізму – ось який досвід ми відпрацьовуємо нині в Авдіївці. Сподіваюсь, він буде в пригоді і в інших східних містах і містечках», – наголошує президент УСПП Анатолій Кінах.