«У мене є майбутнє»

Facebook Поділитись
«У мене є майбутнє»

У Києві відбулося трьохденне дитяче свято «У мене є майбутнє». На цей раз кияни приймали дорогих гостей – близько 120 учнів міста Мар’їнки, поблизу якого проходить лінія розмежування сил в Донбасі, інших прифронтових населених пунктів,  сироти загиблих учасників ООС, діти, постраждалі внаслідок бойових дій в зоні ООС, діти воїнів ООС, переселенці зі Сходу України, діти з особливими потребами,  малюки  з багатодітних сімей, з малозабезпечених сімей.  Загалом участь у заході взяли участь 500 юних українців. Організаторами виступили громадський діяч, заслужений журналіст України Марина Кінах та відомий волонтер Оксана Лабезник (Ксюша Київська)  за підтримки Українського союзу промисловці і підприємців.   

Для юних гостей зі сходу була підготовлена цікава та змістовна програма. Вони відвідали Головне управління Національної поліції, їм продемонстрували показові виступи патрульних поліцейських, надали можливість поспілкуватися з службовими собаками. Відбулася чудова об зорна екскурсія столицею. Донецькі учні відвідали музей братів Кличків та зустрілися з мером Києва та легендою світового боксу –  Віталієм Кличком, познайомились з футболістом Русланом Ротанем, подивились кінофільм, гуляли Маріїнським парком, зустрілись з акторами студії «Квартал 95» та пережили ще багато чудових пригод.  

У неділю в колонному залі Київської мерії відбувся святковий концерт, участь в якому взяли кілька десятків творчих колективів, кілька сотень дітей. Відкрили його діти з прифронтової полоси. В кожному номері, кожному віршику чи пісні  юні патріоти намагалися довести свою близькість до рідної України, любов та поваго до Батьківщини.   

Особливо зворушливими  були виступи дітей з особливими потребами, в тому числі з Житомиру, які і танцювали, і грали у маленьких виставах, і читали віршики. Безумовно, для розвитку таких діток сама  можливість виступити перед однолітками на столичній сцені є великим кроком вперед. Чудовим був вальс квітів у виконанні кадетів Київського військового ліцею ім. І.Богуна,  покази моделей дитячих студій моди.

Організаторам свята вдалося довести дітлахам, що у кожного юного українця є майбутнє, що його доля, його життя не байдужі для волонтерів, промисловців, підприємців. Значний внесок у проведення свята зробили Головне управління національної поліції у м. Києві, Всеукраїнське об’єднання  «Захист прав матерів» , народний депутат України  Ігор  Побер, страхова компанія «Граве Україна»,  Київський молодіжний центр,    Ічнянський молоко-консервний комбінат, клініка «Верум», компанія «Тотал Дент», будівельний гіпермаркет «Епіцентр»,  група компаній «Петрус» та багато інших.  Усі маленькі учасники свята отримали святкові подарунки.