УСПП - партнер міжнародного проєкту “Розвиток аудіовізуального сектору креативних індустрій”

Facebook Поділитись
УСПП - партнер міжнародного  проєкту “Розвиток аудіовізуального сектору креативних індустрій”

З 1 грудня 2021 року до 31 березня 2022 року УСПП як партнер бере участь у міжнародному проєкті «Розвиток аудіовізуального сектору креативних індустрій (у форматі ознайомчих візитів)».

Проєкт реалізується в рамках програми EU4Business – ініціативи Європейського Союзу, яка допомагає малим та середнім підприємствам у шести країнах Східного партнерства ефективніше реалізовувати свій потенціал і стимулювати економічне зростання. 

Його організатором є Eurochambres – Асоціація європейських торгово-промислових палат, яка об’єднує більше 20 млн. компаній в Європі через 43 національних торгово-промислових палати і європейську мережу із 1700 регіональних і місцевих палат.

Основним виконавцем проєкту виступає Національна асоціація INFOBALT (Литва), яка об’єднує більше 180 литовських компаній з галузі інформаційних технологій і комунікацій, науково-дослідницькі інститути та інші організації, що мають відношення до розвитку цифрової економіки.

Проєкт присвячений питанням розвитку креативних індустрій, вдосконалення законодавства з авторського права, боротьба із піратством, підтримка жіночого підприємництва та компаній з сільської місцевості.

У його рамках відбудеться низка тренінгів і семінарів у форматі онлайн, а також ознайомчий візит українських учасників до Литви (січень 2022 року) та візит литовських учасників до України (березень 2022 року). 

Проєктні заходи спрямовані на виконання таких завдань:

  • передача досвіду, найкращих практик, ноу-хау та технологічних рішень від литовських бізнес-організацій, державних установ та компаній українським партнерам щодо законодавчо-правових, інституціональних особливостей боротьби з нелегальним контентом і піратством;
  • розповсюдження практичного досвіду Литви щодо ролі, стратегій і поведінки українських компаній у популяризації споживання легального контенту;
  • встановлення ділових контактів між профільними бізнес-асоціаціями і компаніями Литви і України, укладення меморандумів про співпрацю;
  • підвищення громадської обізнаності щодо уникнення використання нелегального контенту аудіовізуальної продукції.

У проєкті беруть участь профільні бізнес-асоціації України та Литви, зокрема, Інтернет Асоціація України, компанії-активні учасники аудіовізуального ринку: створювачі легального контенту, власники авторських прав, видавці, надавачі послуг тощо.

21 грудня відбулася перша спільна онлайн-зустріч організаторів та українських і литовських учасників проєкту, на якій було детально презентовано його цілі, завдання. Компанії-учасники матимуть змогу надавати свої актуальні пропозиції та зауваження до змісту проєктних заходів.