З Днем конституції!

Facebook Поділитись
З Днем конституції!

Шановні колеги, друзі!

28 червня 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. ЇЇ прийняття закріпило правові основи незалежної держави,  її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини,  сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Але життя довело: усі згадані цінності не проголошуються раз і назавжди, їх треба підтверджувати і виборювати щодня. Не тільки наявність  кордону, гімну чи символіки свідчать про  суверенність і незалежність  держави. Вони визначаються здатністю сучасними методами захищати національні інтереси, створювати гідні умови для сталого розвитку,  високих стандартів якості життя громадян. Над цим ми продовжуємо  працювати. Конкуренція за місце під сонцем загострюється, і в цій конкуренції перемагають консолідовані держави, які мають чітку стратегію розвитку і велику волю та працездатність її реалізувати.  

Такого  рівня відповідальності вимагає від нас Конституція України. Не дивлячись на складні процеси, які відбуваються  в нашому суспільстві, треба  об'єднуватися навколо держави Україна,  навколо її  національних інтересів.

Щиро вітаю вас з Днем української Конституції! Бажаю великих успіхів на шляху зміцнення базових державних цінностей, побудови красивої та багатої, такої, що забезпечує процвітання своїм громадянам, країни!

З повагою,

президент УСПП,

голова Антикризової ради громадських організацій

Анатолій Кінах