Під час розширеного засідання правління Українського союзу промисловців і підприємців, яке відбулося 23 грудня 2014 року, було ухвалено рішення про прийняття до лав організації нових членів. Ними стали:
- Товариство з обмеженою відповідальністю «Роял Хауз», генеральний директор – Ганжа Віталій Вікторович;
- Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕСТЕУ», керівник – Чайковський Костянтин Валентинович;
- Товариство з обмеженою відповідальністю «Правова консалтингова компанія «Укртрансгруп Інжинірінг», директор – Денисенко Анжеліка Сергіївна;
- Фізична особа-підприємець Скриницька Світлана Володимирівна;
- Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародна проектно-архітектурна компанія»
- Приватне акціонерне товариство «Криворіжаглобуд», Голова Правління – Салогуб Олександр Миколайович;
- Громадську організацію «Українське громадське об’єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища Е-екологія», голова – Воробйов Сергій Валерійович;
- Фізична особа-підприємець Мордовін Максим Володимирович.
Також засідання Правління ухвалило рішення у зв’язку з обранням ввести до складу Правління УСПП Голову Правління РВ УСПП у Івано-Франківській області Гончарука Олега Романовича та вивести Дутчака Василя Ілліча. Також у зв’язку з призначенням ввести до складу Правління УСПП Генерального директора ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» Беспалова Олега Леонідовича та вивести Бурцева Дмитра Леонідовича у зв’язку зі зміною місця роботи.
Засідання Правління ухвалило рішення про призначення Тараненко Ніни Іванівни на посаду віце-президента УСПП з питань співпраці з органами державної влади та введення її до складу Правління УСПП, та Хмельницького Василя Івановича на посаду віце-президента УСПП з питань розвитку будівельної галузі на позаштатній основі з наступним введенням його до складу Правління УСПП.
У зв’язку зі смертю зі складу Правління УСПП також було виведено Пахомова Юрія Миколайовича, Череваня Володимира Павловича, Шнипка Олександра Сергійовича.