Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Незнання «правил гри» на міжнародних ринках шкодить: український бізнес має швидше адаптувати стандарти ЄС

13.09.2018 12:09
Незнання «правил гри» на міжнародних ринках шкодить: український бізнес має швидше адаптувати стандарти ЄС

«Незнання законів не позбавляє відповідальності»: не будучи обізнаними та не адаптуючи норми і технічні регламенти ЄС, українські виробники мало що зможуть запропонувати на експорт або ж бути достатньо конкурентними на зовнішніх ринках. Йдеться, передусім, про продукцію з високою доданою вартістю та власне національні бренди, а не банальне постачання сировини (хоча і тут є свої нюанси).  За останній період частка торгівлі з країнами ЄС впевнено зростала та становить наразі 45% від загального обсягу. Отже, попит є, необхідно лише посилити позиції вітчизняного бізнесу з тим, щоб українські товари, їх виробництво відповідали міжнародним вимогам за всіма показниками.

Про це йдеться на семінарі для українських підприємців щодо впровадження екологічних норм ЄС, що триває наразі у Вільнюсі (Литва). Його організаторами виступили литовські партнери та Українсько-литовська ділова рада, очолювана першим віце-президентом УСПП Сергієм Прохоровим.

Нагадаємо, даний захід – продовження низки семінарів на Херсонщині та Одещині, де за сприяння УСПП вже впроваджуються сучасні системи водоочищення, йдуть перемовини про запуск інших проектів у сфері енергозбереження тощо.

«Ця робота надзвичайно важлива, адже український бізнес повинен знати та адаптовувати правила і стандарти ЄС. Не просто для того, щоб показати себе «цивілізованими» підприємцями, а з суто прагматичного підходу – бути конкурентоспроможними, завойовувати ринки. Не можна допустити, щоб банальне незнання «правил гри» було одним із головних стримуючих факторів нашого експорту. Тому ми вдячні нашим литовським партнерам за консультації  в даному напрямі», - каже президент УСПП Анатолій Кінах.

Він повідомив, що дані питання розглядатимуться і на Українсько-литовському економічному форумі, що традиційно проходить раз на рік за участі керівництва обох держав. Їх організовують УСПП та Конфедерація промисловців Литви. Цьогоріч даний захід відбудеться 7 грудня – в рамках візиту в Україну президента Литви Далі Грибаускайте.

Постійна робота та спільні проекти з литовцями дали змогу значно наростити двосторонній товарообіг – за минулий рік останній зріс на 45% та перетнув позначку в  $1 млрд.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.