Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

УНІАН // Atlantic Council: українську гривню чекають серйозні проблеми без траншу МВФ
Експерти допускають, що без грошей фонду українську валюту чекає девальвація…
МЕРТ // Мінекономрозвитку та ОДА створять мережу Центрів підтримки підприємництва
Мінекономрозвитку розпочало роботу з обласними державними адміністраціями щодо…

Про нас пишуть

112.ua Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Новий міністр фінансів стикнеться із серйозними викликами

08.06.2018 15:06
Новий міністр фінансів стикнеться із серйозними  викликами

Показове звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка в Раді – показник того, що в уряді немає єдності і концентрації на завданнях вирішення невідкладних проблем – продовження співпраці з МВФ, стабілізації  фінансової системи, поновлення кредитування реального сектору економіки тощо. Тому в міністерстві в будь-якому випадку буде важко: небажано, щоб навколо посади його очільника розвернулися  політичні торги або  структура отримає чергового «в.о.». Необхідно, щоб мінфін отримав справжнього професіонала, що впорається  із безпрецедентними викликами та протистоянням  системи. Таку думку висловив президент УСПП Анатолій Кінах в ефірі телеканалу ZIK.

«Тут повинен бути врахований, безумовно, не принцип особистої відданості, але чітка історія діяльності людини, її фах, результати, вміння працювати на високому рівні. Тим більше, що наша держава знаходиться в дуже ризиковому періоді. Міністр має вміти фахово і ретельно працювати з МВФ,  всі розуміємо ціну питання: відновимо програму чи не відновимо, буде дефолт чи не буде», - зазначив президент УСПП.

Він висловив позицію бізнесу та роботодавців України: посада міністра фінансів не повинна бути результатом примітивної політичної торгівлі, це має бути людина, яка вміє долати виклики, що постали перед державою і перед нашою фінансовою системою. 

«Попереду підготовка та ухвалення бюджету, так і не здійснена реформа фіскальної служби, податкова реформа тощо. Тільки фахівець, людина з твердим характером, власною позицією.  а не суто політична фігура, зможе в межах своїх можливостей забезпечити економічне зростання, запустити економіку країни, скласти разом з НБУ надійний і професійний тандем. Такого міністра бізнес підтримає», – підкреслив Анатолій Кінах.

І додав: такий сценарій можливий, якщо новий міністр зможе протистояти системі, яка, особливо напередодні виборів та вже ввійшовши в передвиборну фазу, безумовно, буде тиснути на нього.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.