Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Платіжні термінали в торгових точках?

Володимир К., Харків:
03.05.2018

До 2020 року в усіх торгових точках повинні з'явитися платіжні термінали або інші більш сучасні пристрої для прийому оплати за товари і послуги. Наскільки це реально в такі терміни і як вплине на мале підприємництво?
Платіжні термінали в торгових точках?
Відповідає Відповідає віце-президент УСПП Юлія Дроговоз:

З одного боку, ми можемо говорити про наявність терміналів як додаткової послуги, щоб задовольнити клієнта,оскільки дуже багато покупців самі зацікавлені в тому, щоб розраховуватися таким чином. Тому, начебто, дійсно, підприємці повинні бути в цьому зацікавлені. Але, припустимо, для Києва це більш досяжно, багато підприємців і самі обзаводяться терміналами. Якщо ж ми говоримо про невеликі міста, про районні центри або села, то там не зрозуміло, наскільки це необхідно для підприємців і самих споживачів.

 Тут ще треба говорити про те, що в даному випадку посилюється фінансове навантаження на бізнес. Закупка і обслуговування терміналів - це дорого. Це додаткові витрати, самі підприємці, може бути, і не були б проти,якби не цей фактор. Якщо щось робити, то хоча б необхідно говорити про те, щоб підтримати фінансово підприємців. По касових апаратах говорилося свого часу, наприклад, щоб зарахувати їх вартість на сплату податків. Тут ми говоримо про те, що підприємці на щось повинні витратиться, то давайте говорити про якісь пільги для них. Необхідно створювати для цього умови і, я думаю, що бізнес сам буде зацікавлений в добровільному придбанні, але потрібно розуміти, на яких умовах повинні підприємці все це купувати. З іншого боку, були б заходи щодо задоволення споживчих потреб, то це було б рівноцінно. А в даному випадку поки що доводиться говорити про те, що бізнес комусь щось повинен.

Це доходи банків прямі і насправді це може бути додатковим податком. Як кажуть: послуги банку - це все-таки 1%, 2%, наприклад, якщо додати до всіх інших податків, які бізнес платить, то це перетворюється в досить хорошу суму. Тобто йде певне навантаження на бізнес. Тобто в даному випадку банки однозначно на цьому зароблять, тому що зараз банки бігають за клієнтами і умовляють придбати термінали і перейти на таке обслуговування, а зараз це все буде в обов'язковому порядку. Зрозуміло, що хтось від цього виграє завжди, але, в будь-якому випадку, не для кожного бізнесу це буде прийнятно.

 

За матеріалами інтерв’ю радіо Голос столиці

Kомментарiв (0)
Дозволені теги: <b><i><br>Додати новий коментар:


5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.