Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Партнерство з владою

Одне із завдань громадянського суспільства полягає в тому, щоб здійснювати контроль діяльності і намірів влади. Природні функції громадських організацій – суспільний моніторинг і спостереження, перевірка та нагляд.

УСПП відіграє значну консолідуючу роль  в українському суспільстві, об’єднуючи навколо себе більш ста громадських організацій та галузевих асоціацій. Наприкінці 2014  році вони створили Антикризову раду громадських організацій,  яка в умовах нечуваної кризи напрацювала Антикризову програму спільних дій влади та бізнесу – змістовний пакет антикризових заходів і передала його уряду.

УСПП активно співпрацює з новими громадськими ініціативами, які об’єднують ділову молодь, сучасних  лідерів – Нова країні, Реанімаційний пакет реформ тощо.  

Як і  громадянське  суспільство в цілому, УСПП вбачає своїм завданням налагодження ефективного партнерства з владою усіх рівнів, постійний  контроль за її діяльністю, суспільний моніторинг,  перевірку та нагляд виконання її  рішень, відслідковування та  жорстке протистояння можливим корупційним проявам.    

У квітні 2014 року УСПП уклав Меморандум з Кабінетом Міністрів України про партнерство та співробітництво. Сторони домовилися, що найважливіші державні рішення економічної сфери будуть прийматися з урахуванням досвіду та експертних пропозицій представників реального сектору економіки.

Підписано Меморандум з Державною фіскальною службою України, який спрямований  на забезпечення захисту законних прав та інтересів платників податків, поліпшення підприємницького клімату в країні, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом. Створена постійно діюча Узгоджувальна комісія УСПП-ДФСУ, яка розглядає проблеми, що  виникають у процесі адміністрування податків, готує  пропозиції до проектів нормативно-правових актів, спрямованих на поліпшення справляння податків і зборів.

Підписані  угоди з Антимонопольним комітетом, Національною комісією з регулювання електроенергетики, Укрексімбанком, з більшістю обласних державних адміністрацій. 

Близько 50 представників УСПП включені до складу громадських рад та колегій центральних й регіональних органів виконавчої влади. Партнером УСПП є Рада підприємців при Кабінеті міністрів України, яку очолює віце-президент УСПП, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

Департамент з питань економічний політики, тел. 270-68-26, e-mail: ed@uspp.org.ua

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.