Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Пекар Валерій Олександрович

06.12.2013 18:12
Пекар Валерій Олександрович
Віце-президент УСПП, президент компанії «Євроіндекс»

Народився у Києві у 1966 році. Служив у Збройних Силах. Закінчив факультет кібернетики Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. У 2007 році отримав ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) у Києво-Могилянській бізнес-школі.

Трудову діяльність розпочав в Інституті кібернетики АН УРСР. У 1992 році разом з партнером створив виставкову компанію «Євроіндекс», яка сьогодні є лідером у сфері організації виставок «бізнес для бізнесу» в Україні. Брав активну участь у створенні провідного виставкового центру України «КиївЕкспоПлаза».

У 2003-2008 роках обіймав посаду голови Комісії УСПП з питань телекомунікацій та інтелектуальних мереж.

Член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI, віце-президент Виставкової федерації України. Позаштатний радник Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформації. Член Громадської ради з реклами. Брав участь у розробці Закону України «Про рекламу» та низки інших нормативних документів. У 2001-2008 роках — заступник голови правління Інтернет Асоціації України. Співзасновник громадського руху «ВікіСітіНоміка».

Веде активну науково-освітню роботу, завідує кафедрою виставкової діяльності вищого навчального закладу «Інститут реклами». У 2009 році видав перший в Україні навчальний посібник для вищих навчальних закладів «Основи виставкової діяльності». Член Комітету з питань освіти Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. Автор більше 200 статей з питань менеджменту, маркетингу, інформаційних технологій.

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.