Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Пєтухов Іван Михайлович

06.12.2013 18:12
Пєтухов Іван Михайлович

Віце-президент УСПП з питань інформаційних технологій

Народився в 1963 році. Вищу освіту здобув у військовому інженерному училищі за спеціальністю інженера радіотехнічних засобів.

З 1989 року займається індивідуальною трудовою діяльністю. У 1991 році в числі перших в країні створив Інтернет-вузол. У 1992 році заснував компанію «Адамант», став її президентом. На даний час є президентом групи IT компаній «Адамант».

З 1993 року – активний громадський діяч, популяризував ідеї Інтернет. Брав активну участь у створенні першої Інтернет асоціації України (ІАУ), в 1999 році виступив одним з ініціаторів створення Точки обміну трафіком – UA-IX а в 2000 році – Інтернет Асоціації України (ІнАУ). Ввійшов до складу Правління ІнАУ, членом якого є і на даний час. Очолює комітети ІнАУ з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті та з питань розвитку системи доменних імен.

У 1999 році вступив до УСПП, а в 2003 році компанія «Адамант» стала колективним членом цієї провідної громадської організації України. Став членом Правління та головою Комісії з питань науки та технологій УСПП, членом Економічної ради Ради з корпоративної безпеки при УСПП. З 2005 року – віце-президент УСПП. Є членом ради Міжнародного конгресу промисловців та підприємців.

У 2005 році прийняв участь у створенні та став членом Громадської ради з питань інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ Рада).

Є членом науково-технічної Ради при КМУ та Міжгалузевої ради з питань розвитку інформаційного суспільства, яка є постійно діючим консультативно-дорадчим органом при КМУ; членом Робочої групи з упровадження реформ напряму «Розвиток науково-технічної та інноваційної сфер» Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», створеної при Комітеті з економічних реформ при Президентові України; членом Експертно-консультаційної ради з питань інформатизації при ВРУ, членом Координаційної Ради об’єднання підприємств “Український мережевий інформаційний центр” та Міжнародного Трейд – Клубу в Україні.

З 2011 року член Колегії й Координаційної ради з питань науки і інновацій та Секретаріату Громадської ради при Державному агентстві з питань науки, інноваційта інформатизації України, заступник голови Громадської ради при Державній службі України з питань захисту персональних даних.

Наполегливо працює над вдосконаленням законодавчого забезпечення розвитку інформаційної галузі в Україні, наближенням вітчизняного правового поля до кращих світових стандартів та зразків, підвищенням авторитету держави на міжнародному рівні.

За ініціативи Івана Михайловича компанія «Адамант» є спонсором багатьох соціальних проектів, зокрема: «Програми інформатизації шкіл Києва», міжнародних молодіжних фестивалів мистецтв та кінофестивалів, спортивних турнірів та олімпіад, міжнародних виставок, медичних та навчальних проектів, тощо.

 

Нагороджений міжнародною премією «Олімп», Почесними грамотами ВРУ, КМУ, Служби безпеки України, подяками, грамотами та Золотим знаком УСПП.

У 2013 році, за особистий вклад у справі протидії тероризму та екстремізму, формуванню високої духовності та толерантності, захисту прав людини, І.М.Пєтухов нагороджений орденом Міжнародної громадської організації «Міжнародна антитерористична єдність», яка має статус члена Ради Європи.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.