Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Приходько Ігор Владленович

06.12.2013 18:12
Приходько Ігор Владленович

Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, Генеральний директор Корпорації виробничих та комерційних підприємств «Союз»

Народився 05 квітня 1965 року в м. Потсдам, Німеччина. Вищу освіту здобув у Одеському державному ордена Трудового Червоного Прапора політехнічному інституті, за фахом інженер електронної техніки. Трудовий шлях розпочав у 1987 році молодшим науковим співробітником в Одеському політехнічному інституті.

Загальний трудовий стаж складає понад 23 роки. Має великий досвід роботи з людьми: працював у Приморському райкомі ЛКСМ України м. Одеси,молодшим науковим співробітником, асистентом кафедри Одеського політехнічного інституту, заступником директора зовнішньоторгової фірми «Орнікоімпекс», директором СП «Пашкомпекс». З жовтня 1996 року працює в Корпорації «Союз» на посаді Генерального директора.

Під керівництвом Приходька І.В. та за його особистою участю колектив корпорації вирішує складні завдання просування продукції українського машинобудування на ринки країн СНД. За його ініціативою створена Асоціація ділового співробітництва «Схід», яка об’єднує зусилля машинобудівних підприємств України з просування продукції на ринки Центральноазіатського регіону СНД, в тому числі в рамках міжурядових угод.

Має урядові нагороди: орден «За заслуги» ІІІ ступеня (2008), Подяка Кабінету Міністрів України (2005, 2007), Почесна грамота Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (2004). Нагороджений Почесною відзнаку Одеського міського голови «За заслуги перед містом» (2009).

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.