Український союз промисловців і підприємців – найбільше в країні об’єднанння організацій ділових кіл та суб’єктів економічної діяльності усіх форм і видів – від великих вертикально інтегрованих корпорацій до малого й середнього бізнесу. Союз веде історію з 15 лютого 1992 року.

Своєю місією УСПП вважає поширення серед ділової спільноти, громадянського суспільства, органів влади ідеї економічного патріотизму, виборюювання сприятливого підприємницького клімату, відстоювання необхідності багатогранної та ефективної підтримки національного товаровиробника.

В складі УСПП – 28 регіональних відділень, 73 філії та 22 представництва, 34 комісії з різних питань. Серед партнерів Союзу – більше 100 громадських організації, у тому числі Союз хіміків; асоціації міжнародних автомобільних перевізників, «Меблідеревпром», «Укроліяпром», «Укрлегпром», «Виноградарі та винороби України»; Ліга нафтопромисловців; Українська аграрна конфедерація; організація «Міжнародна антитерористична єдність» тощо.

Під егідою Союзу працює Антикризова рада громадських організацій у складі більше 90 всеукраїнських структур, які домовились в екстреному порядку напрацьовувати пропозиції з порятунку економіки, доносити їх зміст до уряду, парламенту та забезпечувати контроль за їх виконанням.

УСПП захищає бізнесменів від бюрократичного свавілля, невмотивованих претензій з боку фіскальних та контролюючих органів, порушення прав та інтересів у стосунках з органами влади, недобросовісними партнерами. Підприємцям надається юридична підтримка – проводяться консультації, готуються заяви, позови до судів. 

Президентом УСПП є екс-прем’єр-міністр України Анатолій Кирилович Кінах.

Контакти

Київ, 01001, Хрещатик, 34

тел./факс: 044 278 30 69, e-mail: uspp@uspp.org.ua

www.uspp.ua