Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Проекти та ініціативи

Промисловці і підприємці  завжди знаходяться в  пошуку нових і ефективних ідей, їм притаманні креативність і новаторський дух. Експерти, активісти УСПП намагаються розробляти та пропонувати діловим колам проекти, які сприяють  підвищенню підприємницької активності.

У період економічної кризи 2008-2009 рр.  УСПП підготував   програму «Індивідуальні житлові будинки – енергоефективність та доступність». Проект покликаний   оживити  будівельну галузь та суміжні виробництва, а його «родзинкою» є сучасний, з використанням  високих технологій, підхід до енергозбереження, який дозволяє будувати житло буквально  «у чистому полі». Нещодавно цей  підхід реалізовано в наукових дослідженнях і рекомендаціях   партнера УСПП –  ДП «УкрНДІпроцивільсільбуд».  Інститут запропонував докладний матеріал  про  вітчизняних виробників і постачальників компонентів економного  будинку та його інженерних систем.  Особлива увага приділяється малоповерховому будівництву, впровадженню стандартів «пасивного» будинку, що  дозволяє  використовувати альтернативні джерела енергії для опалення та гарячого водопостачання. УСПП пропонує  дані матеріали проектувальникам і забудовникам.

Ще один проект УСПП – зібрання  ланцюжка господарських партнерів «виробник – банк – замовник», який з’єднує в одне ціле  виробництво, споживання та кредитування. Нині в Україні існує гострий дефіцит вантажних залізничних вагонів -  в 2011 р. бракувало до 25 тисяч одиниць.  Дніпровська операторська компанія, яка займається вантажними залізничними перевезеннями на теренах СНД,  гостро потребувала фінансового ресурсу  для поповнення власного парку.Союз має  партнерські відносини з Державним експортно-імпортним банком ( у червні 2010 р. підписана угода про співпрацю). Крім того, серед членів УСПП є  Крюківський вагонобудівний завод, один з найбільших в СНД виробників залізничного рухомого складу. Ці обставини і дозволили УСПП вибудувати ефективний ланцюжок партнерів.У підсумку  Дніпровська операторська компанія на отримані в Укрексімбанку кредитні кошти щомісяця, починаючи з серпня 2011 року,  закуповує у Крюківського вагонобудівного заводу понад десять напіввагонів та безперебійно здійснює  вантажні перевезення.Завдяки зусиллям  УСПП  вона  динамічно нарощує свої виробничі та фінансові показники, Укрексімбанк отримав надійного й прогнозованого партнера, а Крюківський вагонобудівний завод – конкурентоспроможного покупця. З 2012 року підприємство перейшло на лізингову програму купівлі залізничного рухомого складу.  Компанія втричі збільшила обсяги закупівлі напіввагонів (до 300-500 на рік).УСПП є своєрідним  майданчиком, де  молоді компанії мають можливість «наростити м’язи»,  відпрацювати ефективну стратегію,  знайти ресурсні джерела  для реалізації планів.

Повіривши в менеджерів групи  «Провіант», Союз виступив  гарантом її взаємовідносин з банками. Компанія отримала значні інвестиційні кредити. «Провіант» побудував новий молокопереробний комбінат потужністю 1,5 тис. тон сировини на добу, який  не має аналогів на теренах СНД,  є лідером своєї галузі в Україні. Модернізація виробництва, сучасне європейське обладнання та передові технології  дозволили компанії постачати молочні продукти в 34 країни світу.

У рамках угоди між УСПП та Київським національним університетом ім. Т. Шевченка проведені дослідження та зроблені технічні завдання для 4-х спільних проектів: розробки Концепції формування міжнародного іміджу України, управління підприємницькими ризиками, методики проведення маркетингових досліджень  національних та міжнародних ринків, управління ризиками та безпекою на підприємствах. Разом з факультетом соціології університету організовано дослідження «Український союз промисловців і підприємців: погляд зсередини».

УСПП підтримує будівництво Західноукраїнського  ділового центру «Подоляни» у Тернополі, який  складається з центру оптової та роздрібної торгівлі,  готелю «Подоляни Палас»,  бізнес-центру та  спортивно-оздоровчого комплексу.Стартував проект з модернізації інженерної інфраструктури насосних станцій, зрошувальних систем, магістральних каналів, якими здійснюється перекидання води у маловодні регіони.  Він здійснюється на підставі  ухваленого  УСПП та Державним агентством водних ресурсів договору. 

Наприкінці 2012р. партнер Союзу – український завод «Перетворювач» завершує дослідження ряду вітчизняних водоканалів, які потребують впровадження енергозберігаючих технологій.У рамках проекту  виділено п’ять об’єктів, для ефективної роботи яких потрібні енергозберігаючі технології. Серед них –  штучний канал «Дніпро-Донбас»,  що сполучає Дніпро і Сіверський Донець, Північно-Рогачинська, Південно-Бузька, Інгулецька та Дністровська зрошувальні системи України.

Кілька важливих програм  для своїх членів впровадило Донецьке регіональне відділення УСПП. Це  регіональний конкурс серед студентів і молодих вчених Донбасу «Hi-tech city», участь у створенні Єврорегіону «Азов», програмі  розвитку малого та середнього бізнесу в Донецькій області.Краматорська філія Донецького РВ  УСПП в січні 2011 р. ініціювала створення Союзу міст промислової агломерації «Північний Донбас». Завдяки зусиллям донецьких вчених та промисловців розпочато міжмуніципальне співробітництво, яке  активно підтримує Рада Європи, надавши йому  статус пілотного проекту у рамках програми «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні».

У планах УСПП – чисельні ініціативи, які стосуються енергозбереження та енергоефективності, програм з екологічного захисту, кластерних проектів тощо. Вони  залучатимуть   значну кількість представників різних сегментів ринку, розбудовуватимуть  складні економічні ланцюжки за участю банків, виробників, компаній, що надають послуги, слугуватимуть зростанню економічної привабливості міст, селищ, регіонів.  

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.