Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Провідні бізнес-асоціації звернулись до Ради з проханням підтримати низку регуляторних законопроектів

25.09.2018 15:09
Провідні бізнес-асоціації звернулись до Ради з проханням підтримати низку регуляторних законопроектів

УСПП, Торгово-промислова палата, Федерація роботодавців, Нафтогазова Асоціація та ін. підписали відкрите звернення до глави парламентського комітету з промислової політики В.Галасюка із закликом посприяти законодавчому вирішенню наболілих для підприємництва регуляторних проблем. Так, за участі названих організацій Мінекономрозвитку та експерти Програми USAID розробили низку законопроектів, які підвищать ефективність використання адмінресурсів та полегшать умови для бізнесу. 26% видачі дозволів буде спрощено, дозвільно-погоджувальні процедури на 35% стануть упорядкованішими. 

Наразі лист спрямовується голові профільного комітету В. Галасюку. А наступний крок - підготовка Круглого столу з презентації ініціативи підтримки даних законопроектів.

Лист

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.