Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

УНІАН // Atlantic Council: українську гривню чекають серйозні проблеми без траншу МВФ
Експерти допускають, що без грошей фонду українську валюту чекає девальвація…
МЕРТ // Мінекономрозвитку та ОДА створять мережу Центрів підтримки підприємництва
Мінекономрозвитку розпочало роботу з обласними державними адміністраціями щодо…

Про нас пишуть

112.ua Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Прохоров Сергій Мефодійович

06.12.2013 18:12
Прохоров Сергій Мефодійович

Перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців


Народився в 1954 році у Кривому Розі, Дніпропетровська область. Закінчив Криворізький гірничорудний інститут за фахом гірничого інженера-механіка, конструктора та аспірантуру цього інституту. В 1980р. захистив дисертацію та отримав вчену ступень кандидата технічних наук. В подальшому багато часу присвячував науковій діяльності, є автором 11 винаходів та понад 40 наукових робіт.

Працював майстром Дзержинського рудоремонтного заводу, начальником дільниці, начальником цеху, головним інженером, а з 1988 до 1992 року – директором цього заводу.

У 1992 став заступником генерального директора з питань зовнішньоекономічної діяльності державної науково-виробничої фірми «Екор-Кривбас».

З 1993 до 1999 – генеральний директор ЗАТ «Пронко», в 1999-му очолив ЗАТ «Проект», отримавши посаду голови правління. З 2001 року – віце-президент УСПП, з 2003 – перший віце-президент УСПП. Є співголовою Узгоджувальної групи «УСПП – Державна податкова служба України». Заступник голови Об’єднання організацій роботодавців України.

У 2003-2005 рр. працював членом правління Фонду загальнообов’язкового державного соцстрахування на випадок безробіття, а з 2005 до 2009 року виконував повноваження заступником голови правління даного Фонду.З 2005 до 2007 року був головою Наглядової ради Укрексімбанку.

Разом з роботодавцями Тернопільської області ініціював будівництво торгово-розважального центру «Подоляни», де створено близько 3000 робочих місць. Нині є куратором проекту будівництва Західноукраїнського ділового центру (м. Тернопіль).

Організував роботу із впровадження в УСПП системи управління якістю ISO 9001:2000 та її щорічного захисту. Нині послуги союзу відповідають міжнародним стандартам досконалості. УСПП став першою громадською організацією в Україні, що працює на підставі стандарту ISO.

Ініціатор багатьох суспільно-економічних проектів УСПП. Під його керівництвом розроблена програма «Індивідуальні житлові будинки – енергоефективність та доступність», яка покликана оживити будівельну галузь та суміжні виробництва. «Родзинкою» проекту є сучасний, з використанням високих технологій, підхід до енергозбереження, який дозволяє будувати житло буквально у чистому полі. Нещодавно цей підхід реалізовано в наукових дослідженнях і рекомендаціях партнера УСПП – ДП «УкрНДІпроцивільсільбуд». Нині УСПП розповсюджує дані матеріали серед проектувальників та забудовників, присвятив цьому кілька видавничих проектів.

Сергій Прохоров є членом міжурядових українсько-литовської, українсько-швейцарської комісій з питань торгівельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Завдяки його багаторічним контактам з міжнародною бізнес-спільнотою УСПП співпрацює зі Швейцарською урядовою організацією SIPPO, яка сприяє підтримці імпорту з країн, що розвиваються, та допомагає приватному бізнесу у виході на ринки ЄС.

Захоплюється кіномистецтвом, науковими відкриттями стосовно проблем походження всесвіту та цивілізації.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.