Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Прохоров Юрій Сергійович

06.12.2013 18:12
Прохоров Юрій Сергійович
Віце-президент УСПП з питань підтримки експорту

Народився 22 серпня 1977 року у Кривому Розі (Дніпропетровська область). Вищу економічну освіту здобув у Національному університеті ім. Т. Шевченка та у Швейцарії (університет Фрібург).

Під час навчання виступав посередником у переговорах із компаніями B?lher AG, WIPF AG, Zim-Clip GmbH, Givaudan (Suisse) SA та налагодив поставки товарів з Швейцарії до України за рядом позицій: пакувальна плівка для харчової промисловості, пакувальні агрегати, барвники натуральні для харчової промисловості тощо.

Після навчання працював за мандатами українських підприємств (отримання дозвільних документів для ввозу до Швейцарії паливно-мастильних виробів, виробів хімічної промисловості, експорт поліграфічної продукції, товарів легкої промисловості), а з 2004 року вже самостійно зайнявся експортом до Швейцарії товарів українського виробництва, зокрема шин для легкових автомобілів «Росава».

З 2007 року співпрацює зі швейцарською державною програмою розвитку міжнародної співпраці «Швейцарська Програма Підтримки Імпорту» (СІППО), а з січня 2011р. – офіційний представник СІППО на Україні.

Виступає організатором ділових заходів для українських та іноземних підприємців (Швейцарія-Україна). Зокрема, за його ініціативи пройшли Форум «Швейцарія для України» (м. Київ, листопад 2008 р.), Форум «Енегроефективність на інвестиції» (м. Цюріх, квітень 2009 р.).

Є членом Українсько-Швейцарської Міжурядової Комісії.

З 2012 року Юрій Прохоров – віце-президент УСПП з питань підтримки експорту.

Вільно володіє німецькою, французькою та англійською мовами.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.