Блавдзевич Олександра Юріївна

Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців

Народилася в 1969 року в Києві. Вищу освіту здобула в Київському політехнічному інституті за фахом «інженер-енергетик». Закінчила аспірантуру Інституту проблем енергозбереження, є кандидатом технічних наук за спеціальністю «Енергетичні системи і комплекси».

Трудовий шлях розпочала як науковий співробітник в Інституті проблем енергозбереження. Продовжувала займатися темою енергозбереження як керівник відділу енергетичних проектів ТОВ „ЕксЕн".

У 1993-1997р.р. брала участь у реалізації проектів TACIS «Сприяння створенню пілотних муніципальних енергозберігаючих компаній в Донецькій області», «Ціни та тарифи на енергію», «Енергоаудит на об’єктах регіонального значення» тощо.

В 1997-2002р.р. працювала в бізнес-структурах.

До УСПП прийшла у 2002 році; була радником віце-президента, директором департаменту міжнародних зв’язків; в 2005 році призначена на посаду віце-президента.

Профільною діяльністю віце-президента О.Ю. Блавдзевич є розвиток міжнародних зв’язків, сприяння залученню інвестицій для реалізації конкретних проектів, розроблених підприємствами-членами УСПП, проектів з державно-приватного партнерства, енергозбереження. Бере активну участь в роботі комісії УСПП з питань енергозберження.

У 2012 році закінчила навчання в Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Публічне адміністрування".