Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Саченко Володимир Ілліч

02.08.2018 16:08
Саченко Володимир Ілліч

Віце-президент УСПП

Народився 1953 року в Чернігівській області.

Закінчив технікум механізації сільського господарства та Українську сільськогосподарську академію, багато працював в сфері АПК – на підприємствах експлуатації осушувальних систем,  головою колгоспу, головою районного агропромислового об’єднання. Був керівником кількох великих агрооб’єднань в Хмельницькому та в Києві.  

У 2000р. – начальник Департаменту Мінагрополітики України, у 2005р. –  голова ради Асоціації виробників та ремонтників сільгосптехніки (м. Київ), потім – директор Державного департаменту тракторного і сільськогосподарського машинобудування Мінпромполітики України.

З 2008р. по  2012р. працював  заступником Міністра промислової політики України - директором Державного департаменту тракторного і сільськогосподарського машинобудування Мінпромполітики України

З 2012 р. є головою Ради Асоціації «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд», членом Антикризової ради громадських організацій України. У 2018 р. обраний віце-президентом УСПП. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.