Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Соціальна відповідальність

Зростання культури бізнесу, вихід українських компанії на міжнародні фондові ринки, активні взаємовідносини зі світовими інвесторами вимагають від підприємництва  дотримуватися стандартів, які панують в світі – соціальної відповідальності, прозорості, готовності звітувати за свої дії перед громадою. УСПП  системно підтримує компанії і підприємства, які виявляють бажання працювати під гаслом соціальної відповідальності.

У 2008 р. УСПП приєднався до Глобального договору – всесвітньої ініціативи, яка спрямована на сприяння  соціальній відповідальності бізнесу, створення більш стабільної та всеохоплюючої економіки. УСПП закликає компанії бути відповідальними за вплив на суспільство, в тому числі в сфері дотримання  прав людини,  цивілізованих і чесних трудових відносин та   ліквідації дискримінації у сфері праці та зайнятості, обережного поводження з навколишнім  середовищем, розвитку та розповсюдження екологічно безпечних технологій,  а також протидії усім формам корупції. Одна з принципових позицій УСПП у сфері  КСВ – гарантування бізнесу принципу добровільності.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.