Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Пам'ятаємо

15.02.2019 11:02
Пам'ятаємо

Рік тому не стало нашого доброго друга та соратника, заслуженого лікаря України, голови Української Федерації роботодавців охорони здоров’я, члена керівних структур УСПП та ООРУ Володимира Завгороднього.

Він був локомотивом реформ та змін в медицині, обговорення інноваційних ідей та відразу ж – впровадження їх у життя. Таких людей, що об’єднували б собі професіоналізм, щиру жагу розвивати свою сферу та країну в цілому, насправді не так і багато. Тому їх втрата є особливо болючою та відчутною не лише для рідних і друзів, але й для широкого загалу.

Розпочата нами разом з Володимиром Васильовичем робота з реформування медичної сфери продовжується,  а пам'ять про нашого друга житиме в наших серцях.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.