Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Створено Українсько-польський форум партнерства

25.02.2011 00:02
Створено Українсько-польський форум партнерства

У Варшаві міністрами закордонних справ України Костянтином Грищенком та Республіки Польща Радославом Сікорським сьогодні підписано декларацію про створення Українсько-Польського форуму партнерства. Співголовами форуму з української сторони є  президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах, з польської - екс-віце-президент  Європарламенту Януш Онишкевич.

Українсько-польський форум партнерства створений під патронатом керівників зовнішньополітичних відомств України та Республіки Польща, згідно з домовленостями, досягнутими під час ІІ-го спільного засідання Ради Міністерства закордонних справ України та Міністерства закордонних справ Республіки Польща  у грудні  2009 року.

Форум є своєрідною платформою для відкритого обміну думками та розвитку максимально конструктивного українсько-польського діалогу, що спирається на факти і наукові дослідження історичного минулого та аналізі сучасних економічних й політичних процесів.

«Головна мета форуму - об’єднання зусиль України та Польщі, в тому числі на рівні народної дипломатії, за участі громадських об’єднань, у напрямках незворотності інтеграції України в світовий економічний і політичний простір Європи. Польща є нашим стратегічним партнером, тому така співпраця для нас важлива. Крім того, у рамках форуму ми співпрацюватимемо в освітянській, культурній й туристичні сферах тощо», - інформує А. Кінах.

Сьогодні ж у польському «Палаці-на-воді» Анатолій Кінах та Януш Онишкевич провели перше засідання Українсько-польського форуму партнерства, затвердили концепцію та план роботи на поточний рік.

Пріоритетними питаннями співпраці визначено соціально-політичний, економічний й культурний напрями, об’єднання зусиль у підготовці угоди про асоційоване членство України в Європейському Союзі та створення зони вільної торгівлі з країнами ЄС, сприяння розвитку конструктивного діалогу між владою, громадськими організаціями й діловими колами у європейському форматі.

Наступні засідання Українсько-польського форуму партнерства відбудуться влітку цього року у Києві, а восени у Варшаві.

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.