Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Табахарнюк Мирослав Олександрович

06.12.2013 18:12
Табахарнюк Мирослав Олександрович

Народився 25 квітня 1962 року. Після закінчення Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу отримав кваліфікацію гірничого інженера, другою вищою освітою була спеціальність «Менеджмент організацій». Протягом всієї своєї кар’єри успішно поєднує суспільно-політичну діяльність з управлінням і розвитком власного бізнесу.

В 1990 в м. Івано-Франківськ створив і очолив комерційно-технічну фірму «КРОК», яка в 1995 еволюціонувала в багатогалузеву холдингову компанію «КРОК ЛТД» і працює сьогодні у галузі експорту зернових і олійних культур та оптової торгівлі на внутрішньому ринку сільськогосподарською продукцією.

Займав посаду Голови консультативно-дорадчої Ради підприємців при голові ОДА, першого віце-президент Івано-Франківської регіональної спілки промисловців і підприємців. З 2008 року - Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців.

У 2002 переїхав до м. Києва і обіймав посаду директора ТОВ «Агротекс». В 2005 році став директором Управління «Укравтогаз» ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз». В квітні 2007 був генеральний директор ЗАТ «Укрвторчормет». Згодом створив власну компанію «МТ-Інвест», яка є оператором ринку злиття та поглинання і займається купівлею й продажем готового бізнесу, залученням фінансових чи стратегічних інвесторів для своїх клієнтів.

Як Віце-президент УСПП М.Табахарнюк бере активну участь у створенні різноманітних соціальних та громадських проектів з метою налагодження співпраці між українськими та іноземними інвесторами та покращення умов ведення бізнесу в Україні.

Лауреат Всеукраїнської іміджевої програми «Лідери бізнесу-97», номінант Міжнародного рейтингу «Золота фортуна-2000», має звання «Підприємець десятиліття» регіонального рівня, відзнаку ТПП України «Золотий знак Меркурій». Отримав грамоту Держкомпідприємництва та подяку Кабінету міністрів України. У 2012 році М.Табахарнюку присвоєно звання “Заслужений економіст України”.

Автор більше п’ятнадцяти наукових публікацій, співавтор двох книг про менеджмент. У 2005 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Системне управління процесами мотивації персоналу організацій». В 2012 році вийшла книга Мирослава Олександровича “Гра на мільйон: практика злиття та поглинання в Україні”.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.