Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Тараненко Артем Олександрович

06.12.2013 18:12
Тараненко Артем Олександрович

Віце-президент УСПП, керівник представництва Міжнародного конгресу промисловців та підприємців в Україні, заслужений юрист України, адвокат, партнер-засновник адвокатського об’єднання «КВЕСТ»

Народився у 1969 році в Києві у родині дипломатів. Вищу освіту здобув в Українському інституті міжнародних відносин при Національному університеті ім.Т.Шевченка, за фахом юрист-міжнародник, перекладач- референт. Трудовий шлях розпочав як перекладач на СП «Форпост».

Має величезний досвід роботи в органах державної влади всіх рівнів. В 1999 році призначений на посаду радника Першого віце-прем’єр-міністра України, в 2001 році обіймав посаду радника Прем’єр-міністра України. З листопада 2002 року до лютого 2005 року – заступник Голови Ради підприємців при КМУ. З 2005 року – керівник Служби Першого віце-прем’єр-міністра України, з жовтня 2005 року до вересня 2006 року – керівник Служби Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. У 2007 року призначений керівником відділу радників департаменту забезпечення роботи міністра економіки. В 2008 році обіймав посаду заступника генерального директора з організаційно-правових питань ДП МА «Бориспіль».

З 2005 року є віце-президентом Українського союзу промисловців і підприємців. В УСПП брав участь у розробці нормативно-правових актів та в обговоренні інноваційних проектів, сприяв розвитку зовнішньоекономічних зв’язків України.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.